Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha már egy nővel...

Mit tegyek ha már egy nővel szeretnék együtt élni, erre még mindig itthon vagyok a szülő házban?

Figyelt kérdés
Vagy akár egyedül is jó lenne, ha bírnék venni házat ahol én akarok. De én úgy érzem ez lehetetlen. Mi csináljak? Nagyon elszomorító. Ráadásul ostoba testvéreimet is el kell viselni, nagyon idegesítőek. Pedig majdnem 30 vagyok. Nem akarok így élni. Mi a megoldás? Kötél? Egész család bolond csak anyám a normális. Most tudom megkapom hogy én rossz vagyok de tényleg igaz.

2020. aug. 4. 21:43
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
Dolgozol? Ha igen akkor tegyél félre kezdj el gyűjteni egy albérletbe
2020. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Dolgozz és menj albérletbe.
2020. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Igen de azzal mit érek? Soha nem lesz az enyém. Semmi értelme. Én takarékoskodom. Erre velem egy korúak akiknek sose volt egy forintjuk se félretéve házat vesznek CSOKKAL csak mert nekik van gyerek. Aztán verik magukat hogy van háza. Én met semmire nem megyek a penzemel. Egy viskot nem adnak. Az is egy vagyon.
2020. aug. 4. 21:53
 4/28 anonim ***** válasza:
72%

És párod van már? Mert a mai világban bár régen is így volt csak ketten lehet boldogulni egyedül nem igazán.

Ketten ki tudjátok fizetni az albérletet vagy majd a kölcsönt.

2020. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nincsen sajnos ez is gond.
2020. aug. 4. 21:54
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
Kifogásgyáros vagy, kérdező!
2020. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem. De minek fizessek azért ami sose lesz az enyém. Ez egy élhetetlen fos ország.
2020. aug. 4. 22:02
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Albérletbe mész (akár lakótárssal) -> becsajozol -> együtt vesztek ingatlan x év múlva, ha nem mentek szét.
2020. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
51%

7: nagyon buta vagy, ha emiatt fosozol...


Németország akkor mennyivel nagyobb fos szerinted? OTt az emberek közel 60%-a bérelt lakásban él...

2020. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél félre mindent, amit tudsz, ha már otthon vagy. 3-4 év és lesz pénzed felvenni egy hitelt. Azt meg bírd ki ott
2020. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!