Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik egyedül élnek és ők így...

Akik egyedül élnek és ők így érzik jól magukat ahogy vannak, mesélnének róla, hogy döntötték el, hogy egyedül fognak élni, és arról is milyen jó dolgokat élnek meg egyedül?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert sok olyan kérdést olvasni, illetve sok olyan válasz szól arról, hogy aki egyedül van annak milyen szar. Én ezt tudom, hogy nem igaz, és sok válaszoló kivetíti a saját frusztrációját másokra. Már olvastam itt olyan válaszokat, ahol konkrétan az volt a kérdés, hogy hogy fogadtassa el a környezetével hogy ő így érzi jól magát ahogy van. Akkor az emberek miért nem tudják elfogadni, hogy aki egyedül él van aki nem azért él egyedül, mert más nem jutott neki, hanem azért mert most így érzi jól magát, és vannak akik nem zárkóznak el párkapcsolattól, de van akinek nincs szüksége párkapcsolatra, ilyenek is vannak, de attól még ők boldogok.

2020. aug. 6. 11:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
43%

Szia,

Régen mindig azt gondoltam, hogy valakit csak a párkapcsolat (házasság) és pénz tehet boldoggá, de a mély pontom során elkezdtem Istent keresni -amikor úgy tűnt semmi sem jön össze- és a hitem is megerősödött, rájöttem, hogy milyen önző voltam és, hogy azzal is boldog tud lenni valaki ha segít másoknak és elfogadja, ajándéknak vesz mindent amit kap az élettől.. És azt is észre vettem, hogy én mennyi sok mindent, figyelmet, szeretetet kaptam másoktól, a családomtól, olyan dolgok, amiket én azelőtt "adottnak" tekintettem..

Azóta a szentmisék és és Isten mindig átsegít, hogy minden problémát leküzdjek és akármi is van pozitívan álljak a dolgokhoz ..


Kb. ez egy hasonló történet:

[link]


Szép áldott, vidám napot neked!

2020. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!