Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen érzéketlenek az...

Miért ilyen érzéketlenek az emberek?

Figyelt kérdés

Pl beszéltünk az egyik haverommal az egeszsegugyrol

És kérdeztem tőle hoyg sose gondolkodtál azon hoyh doki vagy ápoló légy? Mire ő nem mert sokat kéne ahhoz tanulnom és akkor szenvednek, inkább szenvedj te vagy mások,mint en

Hogy mondhat valaki ilyet? Kiegtem.



2020. aug. 6. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Tipikus olyan ember aki megvárja hogy az ölébe hulljon egy diploma. Nem kell vele foglalkozni ez az ő felfogása de majd ha kicsit érettebb lesz rájön, hogy ez a valódi élet ahol mindenért meg kell dolgozni.:)
2020. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
A szenvedés lehetőségét sztem mindeki szívesen átadná másnak (kivéve csaladtagok) nem csak a haverod.
2020. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
És? Aki nem orvos vagy ápoló, még nem biztos, hogy lusta. Ő nem akar egészségügyben dolgozni.
2020. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És TE orvos vagy vagy pedig ápoló??????
2020. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Legalább őszinte :D

Nem való mindenki egészségügybe, szép is lenne, ha minden oda nem illőt szorgalmaznának, hogy márpedig te azt tanulod. Tudja mire képes, mire nem ez így teljesen korrekt.

2020. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég rossz példát hoztál fel, valóban sok emberből hiányzik az empátia, amit vagy elfogadsz vagy nem, mást nagyon nem tudsz csinálni. :)


Viszont Te egy hivatást hoztál fel, amit amúgy nem lehet elhivatottság nélkül csinálni. Szerintem nem lehet az egészségügyben úgy dolgozni, kizárólag az anyagiakért, mert szerintem nem arról szól. Nyilván sokkal vonzóbb lenne, ha normális helyzetben lenne az egészségügy, normális emberi körülményekkel. De ez már másik téma.

2020. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Orvos vagyok, a haverod egy nagyon bölcs ember. Magyarországon, de lassan máshol is csak a hülyék mennek orvosnak, egyáltalán nem éri meg. Én már megbántam és a kollégáim 90 százaléka szintén. Hálátlan, lélekölő szakma ami iszonyat áldozatokat követel és s magyar betegek egyre bunkóbbak.
2020. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Manapság minden szakmára azt mondják hogy a hülyék mennek annak és nem éri meg. Én meg itt állok tini fejjel és nem tudom mit kezdjek magammal mert minden létező szakmáról rengeteg a negatív kritika..
2020. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Menj szakmunkásnak,vagy mérnöknek. Ezek jók. Vállalkozó szakiként betegre keresheted magad ha ügyes vagy.
2020. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%

Mégis miért mennék egy pokolra hasonlító helyre dolgozni egészségügyi dolgozóként minthogy mással keressek ugyan annyit vagy többet? Én nem fogok magatehetetlen embereken pelenkát cserélni és a testnedveiket takarítani.


Végezetül: Mit tettek ők értem hogy az életükért küzdjek?

2020. aug. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!