Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért imádják ennyire az...

Miért imádják ennyire az emberek Dél-Koreát? Honnan jött ez a mánia?

Figyelt kérdés
Sokan néhány éve még azt se tudták, földrajzilag hol van, most meg istenítik minden téren. Hogyan robbant be ennyire a köztudatba? :D

2020. aug. 12. 05:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Meg qurva nagy társadalmi nyomás van! Nem hiába terület+lélekszám arányában Korea az a hely ahol a legtöbb öngyilkos van...! Ezt is vegyünk figyelembe; a valos adatokat!
2020. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%

Hogyan? Kik? Mikor?


Aki dolgozott együtt koreaiakkal az utálja őket inkább. (Kivéve a kormányt persze)

2020. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
38%

Tedd hozza utolso hogy a legtöbb kelet ázsiai (koreai, kinai) igaz hogy ha kell le tolnak egy nap 15-18 órát csak az egyszerűbb dolgokat tudjak el végezni a bonyolultabb vagyis ha egyszerre több dologra kell öszpontositani akkor már fele annyira sem olyan hatékonyak...

gondolom aki dolgozott koreaival az tudja hogy miről beszélek...

2020. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Egy szűk szubkultúráról beszélünk, akiknek a nagy részük csak tinédzser kislányok.
2020. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

#13: Nem betanított és szakmunkásokra gondoltam elsősorban. Projectmanagerek, mérnökök, területivezetők stb stb.


#12

2020. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%

" Nem betanított és szakmunkásokra gondoltam elsősorban. Projectmanagerek, mérnökök, területivezetők"


Náluk is elég magas az öngyilkosok aránya, mert megkattannak a taposómalomba.

2020. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%
15 na igen gondolom arra gondolsz amit le írtam... Kasztrendszer becsicskulás megalázkodás stb...
2020. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%
De ettől függetlenül a munka teljesítményük az kisebb... valószínűleg genetika meg társadalmi beidegződés
2020. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudok ilyenrol. Csak egy dolgot nem hallottam meg masoktol. Hogy Del-Koreaban farmerek kutyakat tenyesztenek etkezesi celra. Mindig csak a kinaiakkal jonnek, ha kutyahusrol van szo. Ez egy legalis hagyomany mai napig, es azert kampanyolnak, hogy jobb korulmenyek kozott tenyesszek a kutyakat.

Aki nem hiszi, jarjon utana. En BBC-n lattam.

2020. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolso 2018-ban vagy mikor meg született a döntés hogy tilos kutyát a husáért megölni... persze vannak kiskapuk... ahogy mindig... azaz del Koreában a kutya ölés fogyasztási céllal az tilos de maga a kutya hus eves az nem! Azaz be hozhatják a már feldolgozott kutya hust Kínából vagy máshonnét...
2020. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!