Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a felvétel tényleg Magyaror...

Ez a felvétel tényleg Magyarországon készült? Valóban van ekkora igénytelenség?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=g5ISf5Gh5i8


Azt hittem valami filmet forgattak, de nem. Ez egyszerűen borzalmas! Kétlem, hogy ez a fajta "szórakozás" valós tömegigényt elégítene ki. Ez a suttyóság a társadalom egy kisebb hányadára jellemző, de minek kell vele büszkélkedni és másokra ráerőltetni?

Mondhatják, ha nem tetszik, ne nézd vagy ne hallgasd. Meg hogy nem hallgathat mindenki Mozartot vagy Beethovent. Na jó, de azért egy szint alá ne menjünk már.

Azért a felvétel alatti kommentek is elég árulkodóak...


2020. aug. 12. 07:23
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Ott legalább van valami hangulat
2020. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ennek a megítélése is csak attól függ, hogy ki véleményez.


A királyi család sarjainak vagy a felső tízezernek te is, én is és mindenki más magunkfajta is csak egy csóringer, nyomorult, bugris paraszt. Neked jól esne, ha más kiröhögne az életkörülményeid miatt?

Ettől érzed magad többnek, hogy ilyen szerencsétlen embereket megszólsz?

2020. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Jajj a #9 esen most nagyon kacagok,köszönöm a kommentet!!


Egyébként én nem látok semmi kifogásolandót, jól érzik magukat, buliznak. Sokkal jobb, mint mikor szoborként állnak egy-egy koncerten az emberek. Mellesleg a fesztiválokon valóban sokkal több suttyóság van, vagy már egy-egy buliban mostanság. Kiábrándító mikor csipkemelltartóban vonaglanak a lányok, a pasik meg jönnek dörgölőzni, fogdosni. Brr még a hideg is kiráz

20/L

2020. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

#13as vagyok

*sokkal jobb attól, ...

2020. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

A kérdés alá tömörültek a mulatós "zene" kevés számú rajongói. Gratulálok, ha valakinek ez megüt egyfajta színvonalat.

Mondjuk azt még mindig nem értem, mit lehet élvezni a műfajon? A semmitmondó sablonos szövegeket? Vagy a ritmusát? Aki ezeket előadja, azt sem tudni kicsoda, mert mind tucathang. Demóra felénekelt valami.

Komolyan mondom, a felvételt nézve, mintha megállt volna az idő a 80-as években.

2020. aug. 12. 19:59
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

15


Gyerünk, mondd meg nekünk parasztoknak, milyen az igényes s jó zene + szabadtéren!

Tucc puff ehh ehh, aha:DDD

2020. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Már elnézést, hogy mertem egy állítást megfogalmazni. Nem azt vártam, hogy mindenki tömegével egyetértsen. Meg nem is fogom megmondani, ki mit hallgasson. Azt azonban továbbra is fenntartom, hogy ez nagyon igénytelen. Akkor meg még inkább, ha ez kocsiból üvöltve szól. Én sem szoktam a régi jó magyar nótát úgy hallgatni, hogy azt az egész város is hallja rajtam kívül.

De ha kérdezték, elmondom, én leginkább a Dankó Rádión hallható régi magyar nótákat szeretem. Ezt az elfajzott korcs "zenét" meg nem.

2020. aug. 12. 20:35
 18/35 anonim ***** válasza:

17


Bocs, de még 1 ember sem ért veled egyet, nemhogy tömeg:DDD

Mondd csak meg, mit kell hallgatni a pórnépnek, kérlek szépen, mert nem tudjuk;)


Mi az a dankó rádió??? Milyen magyar nóták???

2020. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Először azt hittem a prolibulival van bajod, utána kiderült, hogy a mulatós zenével, aztán bekerültek az autóból bömböltetők is. Kicsit elkalandoztál kérdező. :D

Most akkor mi is a problémád a videón történő cselekményekkel azon kívül, hogy szegény és aluliskolázott emberek a számukra elérhető módon próbálnak meg szórakozni? Mert ez így nem egészen tiszta.

2020. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a falusi parasztoknak,hogy milyen az igazi zene🎵🎶🎶🎵🎶🎵🎶🎵🎙️🎤🎧🎷🎺🎸🎻🥁🎹

Hülye parasztok,hogy így szórakoznak😡

FELHÁBORÍTÓ, FÚJ FÚJ FÚJ

******************

Jajj,kérdező... ... ... ... ...

2020. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!