Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírom az alkoholt, mit...

Nem bírom az alkoholt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
már a bortól is tiszta káó vagyok, vagyis az ízétől, pedig csak sima rozé, még sosem voltam részeg, de most a barátaimmal azok akarunk lenni, még a rozét sem hírom de ők vodkát hoznak, az egyszerű csokilikörtől is a második pohárnál már rosszul voltam, hányingerem volt, mindentől hányingerem van, ez az egy baj különben meginnám de hát nem akarok az asztalra okádni már az első pohárnál, tudtok valamit ajánlani?

2020. aug. 13. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És te ebből melyik állat vagy?
2020. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

1., Ha nem bírod,miért akarsz részeg lenni?


2., A megoldás: etil alkohol!

2020. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Hány évesek vagytok, 12?
2020. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1, Az, amelyik részeg disznó akar lenni. Egyértelmű, nem? :D
2020. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne igyal. Ennyi... -_-
2020. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem kötelező alkoholt inni
2020. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem bírom. Nagyon furmányosan úgy oldottam meg ezt a nehéz problémát, hogy nem iszom alkoholt. Elképesztő, de működik!
2020. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindent ki lehet próbálni szerintem, nem kell itt a válaszolók többségének álszenteskedni. Nincs azzal semmi baj, ha inni akartok. Gondolom még fiatal vagy és azért nem bírod, meg nincs hozzászokva a szervezeted.


Egyél nagyon sokat aznap, igyál közben folyamatosan vizet is. De vigyázzatok, ne az legyen a cél, hogy holtrészegre igyátok magatokat, mert annak semmi értelme nem lesz. Főként, ha ez lesz az első alkalom. Tapasztalatból mondom, hogy a vodka amúgy is veszélyes, egyik pillanatban semmit nem érzel, utána meg hirtelen beüt. Ja és persze próbáljatok meg lassan inni.

2020. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lassan és mértékkel
2020. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a barátaid vodkát visznek, akkor vegyetek Fantát is.

Ha tényleg nem bírod a piát, se az ízét, akkor öntsd fel annyi Fantával, amennyivel már nem is érzed a vodka ízét. Finom lesz és még szép lassan be is üt.

2020. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!