Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az idegességtől és a türelmetl...

Az idegességtől és a türelmetlenségtől el lehet hízni??

Figyelt kérdés
lehet szerintetek ilyen valmi emberi tulajdonság például mondjuk túlzott vásárlási igény ilyen hizlal ??? vagy valami??
2020. aug. 13. 19:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A stressztől általában pont hogy fogsz, bár ki tudja...


Nem lehet, hogy kevesebbet mozogsz, vagy valami egyéb testi változásod van? Pl hormonprobléma, pajzsmirigy elégtelenség, anyagcsere gondok?

Ha mentális problémára kaptál gyógyszert, annak lehet mellékhatása ilyesmi.


Vagy még az is lehet, hogy ha 30hoz közelítesz, vagy azon túl vagy, hogy eddig a jó génjeid miatt voltál vékonyabb, de ahogy idősödünk, úgy lassul az anyagcseréjénk is, így többet kell tenni az elhízás elkerüléséért.


De... Ha nem eszel többet, vagy egészségtelenebbül, és nem is mozogsz kevesebbet, akkor lehet nem ártana kivizsgáltatni magadat, hátha van valami a hátterében amiről tudni akarsz. Biztos ami biztos.


Addig pedig (tudom hogy ez egy szar tanács, de) próbáld meg elterelni a gondolataidat erről, mert ha emiatt is stresszelsz, az nem fog segíteni semmin.

2020. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hát azt tudom
2020. aug. 13. 23:25
 13/14 Metionin ***** válasza:
Ha idegességében eszik az illető (stresszevés) akkor igen. Sokan várakozás közben esznek meg unalomból. Utóbbira én is hajlamos vagyok. A gyógyszer az más, van néhány hormonális és pszichiátriai gyógyszer, amitől hízásnak indul az ember.
2020. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
jah azt tudtam
2020. aug. 14. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!