Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Angliai munka piacképes...

Angliai munka piacképes szakma és (megfelelő szintű) nyelvtudás nélkül? Milyen lehetőségek lennének?

Figyelt kérdés
Megértetem magam angolul, és persze csiszolnám a nyelvtudásom. Viszont csak érettségim van, gyári munkás tapasztalatokkal.

2020. jan. 4. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát gyári munkásnak simán mehettél volna Angliába, oda alap angol is elég. Viszont most, hogy úgy látszik tényleg kilépnek az EU-ból kérdőjeles, hogy mi lesz.
2020. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gyári munkán kívüli lehetőségek?
2020. jan. 4. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Futárkodás, étterem, szálloda, benzinkút ... bármi amit itthon is el lehet végezni nulla szakértelemmel.
2020. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gublug ***** válasza:

Idos-, demens-, gerincserult stb. gondozas.


Sztem semmi nem lesz. Az elkovetkezo ket evben meg biztos.

2020. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van. Futár, éttermi kisegítő, felszolgáló, takarító, benzinkút, pénztáros. Akár feljebb lépési lehetőségekkel. Én a futárkodász szerettem a legjobban. Fix+ borravaló+címpénz. És még korán sem kellett kelni. Napi 5-6 óra munkával is simán megvolt a £2000.
2020. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Az egyik gond az, hogy szakkepesites nelkuli munkak eseten nem nagyon fogod a nyelvtudasodat csiszolni, mert ezek a helyek tele van olyanokkal akik szinten nem beszelnek angul vagy csak alig. Vagy csak magyarokkal dolgoznal egyutt.


A masik problema a Brexit.

Ahhoz, hogy munkat kapj, kell bankszamla es NI number, es lakcim.

Bankszamlahoz kell lakcim es munkahely (nem tudom az osszes bankot)

NI szamhoz kell vagy legalabbis ajanlott a munkahely.


Plusz most mar settled vagy pre-settled statuszert is kell folyamodni, ha itt akarsz maradni 2020 december utan. Ami viszont eleg nagy szazalekban attol fugg, hogy megkapod-e, hogy hogy all a National Insurance befizetesed. Es igy is nagyon sok emberrol hallottam akinek elutasitottak. Aki most jonne ki, annak szerintem mar nem fogjak megadni. (Bar ezt nem tudom)


Lenyeg az, hogyha nem januari kijovetelrol van szo, es ugy hogy mar van munkad, akkor en nem sok remenyt fuznek ehhez. Par evvel el vagy kesve!

2020. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Helyi vasútnál is van felvétel. Férjem ott dolgozik, igaz, ő mérnökként. De egy sima operator ( autóvezetés a fő feladata) is jól keres. Buszvezetőket is keresnek, és ha van jogsid, akkor a busjogsit náluk leteheted, vagyis benne van a tanulási időben. Én minőségellenőrként dolgozom egy elektronikai cégnél. Vannak lehetőségek
2020. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2020. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!