Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Köze lehet a pánikbetegségemne...

Köze lehet a pánikbetegségemnek ahhoz hogy évek óta kedvtelen vagyok?

Figyelt kérdés
Fél éve lettem pb. Elötte évekig és még most is nincs kedvem semmihez, nagyon nehezemre esett mindíg is a tanulás a suliba járás utánna már a munkába járás is. Rendesen sírva keltem fel hogy annyira nem akarok munkába menni és csinálni amit kell, rettenetesen fáradtnak éreztem magam legszivesebben lefeküdtem volna az út szélére de volt nem egyszer hogy munka közben is elsírtam magam hogy haza akarok menni és aludni de suliba is volt hogy leküldtek az orvosiba mert olyan fáradt voltam. Aztán otthagytam a munkám mert annyira nem birtam. De itthon sem csinálok semmit annyira nehezemre esik bármilyen házimunka is sokat is baszogatnak hogy mennyire lusta vagyok de egyszerűen semmi kedvem.

2020. aug. 14. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem lustaság, hanem depresszió. Sokszor társul szorongással, pánikkal. akaratból nem lehet elmúlasztani, de gyogyszerrel, terápiával gyors javulás érhető el, szóval kár volna tovább szenvedni.
2020. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!