Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az hogy van, hogy a cigány...

Az hogy van, hogy a cigány csajok általában mind jól néznek és elég csinosak, dögösek?

Figyelt kérdés

#szexi #roma #csinos #Csinos csajszi
2020. aug. 16. 20:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem közöttük is van mindenféle, mint a nem c között.
2020. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Metionin ***** válasza:
93%
4-eshez csatlakoznék. Nem tudom te hol laksz de én Szabolcsban nőttem fel, rengeteg a cigány és a többség olyan mint amilyennek a 4-es leírta. Tini korukban van amelyik kifejezetten csinos de azok utána elhíznak meg hát korán elkezdenek szülni.
2020. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%
Nos, legfeljebb közönséges szemmel. Viszont pár igényes fiatal jó pasi van köztük.
2020. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%
Optikus látott már?
2020. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem pont olyan arányban vannak köztük csinosak, mint a fehérbőrű lányok között. Ha elmész mondjuk egy ilyen cigányputris faluba, ott nem fogsz olyan csajokat találni, mint akik a plázába lófrálnak.

Plusz azért is tűnhetnek csinosabbnak - bár ez egyéni ízlés kérdése - mert ők általában jobban bevállalják a csicsás, feltűnő, csillogó cuccokat. Ez az ő kultúrájukban a férfiakra is igaz.

2020. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
Mert van pínz mindenre.
2020. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha neked azok jók akkor elég fura ízlésed van, soha egy jó nőt nem láttam köztük. Kajak félelmetes feje van a legtöbbnek stb stb. A magyar lányoktól viszont meg tudok örülni. Elég jók, az átlagosak tetszenek nem a királynők.
2020. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Egyébként Győr megyében lakom Mosonmagyaróváron és a környékünkön azért elég sok csinos cigány csaj van és igen van olyan is aki 40 körüli és még úgyis elég jól néz ki ( persze akiket láttam). Azt nem vitatom, hogy vannak rondák is mert akad köztük de nálunk azért java részt tényleg csinosak, jól néznek ki a cigány csajok. És egyébként nem vagyok rasszista mert nem tartom magam annak a másik meg már volt cigány barátnőm és nem egy.
2020. aug. 16. 22:20
 19/22 anonim ***** válasza:
71%
Senkinse mondta, hogy rasszista vagy. Ez miből jött le neked? Mindenki csak a kérdésre válaszolt.
2020. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem mondtátok csak mondtam
2020. aug. 16. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!