Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az hogy van, hogy a cigány...

Az hogy van, hogy a cigány csajok általában mind jól néznek és elég csinosak, dögösek?

Figyelt kérdés

#szexi #roma #csinos #Csinos csajszi
2020. aug. 16. 20:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
91%

Cigányként írom azt, hogy ez nem igaz! :D A cigány nők nagyrésze elhízott,kövér azért mert szeretnek enni főleg ha még pénz is van.

Esetleg tizen vagy huszon éves korukig csinosak utána az első gyerek érkezése után híznak el. De ez a genetikától is függ szóval van kivétel. Pont pár hete futottom össze egy régi ismerőssel,barátnővel aki tizen-huszon évesen elég jó nő volt. Férjhez ment és szült 2 gyereket. Amikor megláttam alig ismertem meg, van rajta kb. 20-25kg felesleg, nagy csüngő has... de pl. több más ismerős 2-3gyerek után is még jó formában van. Szóval genetikától is függ. Vannak igényes,ápolt,csinos, jó alakú cigány lányok,nők, de nézzetek meg youtubeon egy cigány összejövetelt és látni lehet, hogy a nők nagy része mind kövér csüngő hasú malac.A férfiak szintén...

2020. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
74%

Akiket én ismerek, azok közül, aki 20 évesen csinos volt, az 40 évesen is az. Egy nagyon sokan vannak, akik fiatalon se szépek, csinosak, hanem átlagosak, vagy kifejezetten csúnyák.

Az se igaz, hogy elhíznak idősebb korukra mind. Nagyon sok 50-es gebe nő van. Persze nem szépek, de nem kövérek.

Meg azért nem minden cigány ugyanolyan stílusú, nem ugyanabban a közegben él. Egy szinte éhező, rossz anyagi körülmények között élőt, ne hasonlítsunk össze az új 10-20 milliós kocsiban pöffeszkedővel.

2020. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!