Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen szülő az,...

Szerintetek milyen szülő az, aki a gyerekének úgy csinál tiramisut hogy abba tesz valami szeszes izét, és az biza ALKOHOL?! ráadásul ételekből sem hagyja ki a krisztus vérét még ha gyerekek is ennifognak belőle sem. 33f

Figyelt kérdés
az én gyerekemet emiatt oda át sem engedem enni, maximum úgy, hogy megígéri hogy nem eszik. a feleségem feljelentené de én csitítom.
2020. aug. 18. 22:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
6%

Ne engedjétek.

Ne jelentsétek fel, mert nem tudjátok kézzel foghatóan és

több felnőtt tanúval bizonyítani.

Ne engedjétek oda a gyerekeket, inkább nálatok játsszanak

a pajtásaikkal.

2020. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%

A tiramisuba "kell" "alkohol". Mi mindig rumaromát tettünk bele. Igen, gyerekként is azt ettem. Söt, van ilyen kókuszgolyós családi receptünk. Abba is rumaroma kell. Azt én már 10 évesen egyedül megcsináltam a családnak.

Szerintem ti feleslegesen aggódtok.

2020. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
csakhogy NEM aromát használ. Ő maga mondta mit, de a nevére már nem emlékszem. szerinte, ettől baja még egy gyereknek sem lett( neki sem mikor még az volt). hát szerintem meg illegális és veszélyes a gyerek szervezetére!
2020. aug. 18. 23:12
 4/42 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem túlaggódod. Annyi alkoholtól, ami egy tiramisuban van, nem lesz baja egy gyereknek. Én sokkal inkább a koffeintől félteném, ha kávéval készült. A főtt ételekbe kerülő alkohollal végképp nincs gond, hiszen a forraláskor majdnem teljesen elpárolog.


Persze ha alkoholban úsznak az ételek, az más, de nem ezt írtad.

2020. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
93%
Tulspilazod. Én is készítek olyan édességet, amibe kell némi alkohol vagy aroma. És történetesen a gyerekem is eszik belőle. Képzeld, még egyszer sem lett részeg. 😂
2020. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
A Krisztus vére általában kifő, tiramisuba pedig kell minimum rumaroma. Nagyszülők? :)
2020. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
89%
Jó ég. Ne már. Mi baja lehet tőle a gyereknek? A nagyanyám palinkaba mártott kenyeret adott a csecsemő apámnak, amikor jött a foga és ordított. Jelentem, nem halt bele, aludt tőle.
2020. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Ha valóban alkohol van abban amit csinálsz és ezt a gyerekednbek oda is adod kedves 5-ös, valamint reklámozod és még büszke is vagy rá, akkor inkább nem írom le mit érdemelnél, mert nem akarok rosszat kívánni senkinek, de azért gondolkozz el szerintem nagyon!
2020. aug. 18. 23:16
 9/42 A kérdező kommentje:
Jó, de az régen volt, mamár nem alkohollal érzéstelkenítünk műtét elött és nem kézrátétellel gyógyítunk. Már sokkal fejlettebbek vagyunk! Sokkal többet tudunk a szervezetünk működéséről! Tudjuk, hogy mi az ami nem való gyermeki szervezetbe.
2020. aug. 18. 23:18
 10/42 anonim ***** válasza:
88%
Ez még semmi, a tiramisuban koffein is van! Juujjj, most mi lesz?? :O
2020. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!