Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen szülő az,...

Szerintetek milyen szülő az, aki a gyerekének úgy csinál tiramisut hogy abba tesz valami szeszes izét, és az biza ALKOHOL?! ráadásul ételekből sem hagyja ki a krisztus vérét még ha gyerekek is ennifognak belőle sem. 33f

Figyelt kérdés
az én gyerekemet emiatt oda át sem engedem enni, maximum úgy, hogy megígéri hogy nem eszik. a feleségem feljelentené de én csitítom.
2020. aug. 18. 22:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
92%
Most ülj le, különben nagyot esel. Én kiskoromban, kb 5,6 évesen leittam papám söréről a habot. És a pohár alján mindig hagyott egy kortyot, és úgy tett mintha nem látná, hogy azt megiszom. Vicces volt, mikor nézegette az üres poharat. És képzeld, itt vagyok, egészségesen.
2020. aug. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
92%
Fekete teát se adj a gyerekeknek, mert a fekete teában is van koffein!
2020. aug. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Most egyértelmű, hogy szeretted volna ha itt mindenki bólogat és neked ad igazat. Nem azzal van baj, hogy felted a gyereked ez természetes, de nem kell a széltől is óvni. Biztos nem 3l pálinkát tett abba a kis sütibe nem lesz tőle semmi baja a gyereknek.
2020. aug. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
90%

Ez most komoly kérdés? Ennyire sötét emberek élnének ezen a bolygón? Ennyire begyöpösödött, logikátlan emberek gyereket szülnek? Igen, rólad és a kedves feleségedről írok.

Meg sem próbálom elmagyarázni miért, úgysem értenéd.

2020. aug. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves az a gyerek?
2020. aug. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem néhány gyógyszerben több alkohol van, mint egy szelet süteménybe amennyi rum kerül...
2020. aug. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
89%
Na ebből a gyerekből se lesz teljes értékű felnőtt. 😥
2020. aug. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
88%

Ti retardáltak vagytok? Egy csomó sütibe kell alkohol vagy aroma. Majd gondolod, hogy be fog rúgni a kölöl 1 szelet sütitől?


Bár tudom, hogy az egysejtű is szaporodik, de számomra megdöbbentő, hogy ilyen ostoba emberek még vállalnak utódokat is.

2020. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
89%

Lehet egy tippem? A ti gyereketek 12 éves koráig csak Bogyó és Babócát nézhet, soha nem ihatott kakaót, nem volt még állatkertben, és ha kicsit lehorzsolja a térdét, beviszitek a sürgősségire.

Jósolok is neked teljesen ingyen: Mire 14 éves lesz, már ismerni fogja az összes könnyűdrogot, 16 évesen a testéből fogja keresni a zsebpénzét, és 18 éves kora után soha a büdös életben nem látjátok többet.

2020. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
18%
Azért a kommentelők egy része se semmi... Attól még, hogy a kérdező kicsit túlspilázta ezt az alkoholkérdést, nem kéne levenni róla a keresztvizet is. Szülőkkel előfordul ilyen. Azért én ebből még nem vonnék le messzemenő következtetéseket.
2020. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!