Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen szülő az,...

Szerintetek milyen szülő az, aki a gyerekének úgy csinál tiramisut hogy abba tesz valami szeszes izét, és az biza ALKOHOL?! ráadásul ételekből sem hagyja ki a krisztus vérét még ha gyerekek is ennifognak belőle sem. 33f

Figyelt kérdés
az én gyerekemet emiatt oda át sem engedem enni, maximum úgy, hogy megígéri hogy nem eszik. a feleségem feljelentené de én csitítom.
2020. aug. 18. 22:59
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
87%
30, elolvastad a kérdést, amiben leírja, hogy a felesége fel akar jelenteni olyan ismerőst, aki néha tesz alkoholt ételbe?
2020. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
26%
#31: elolvastam. Sokan mondanak ilyet pillanatnyi hevületükben. Ha nagyon hirtelen indulatú az illető, akár még tényleg nekiáll telefonálni - akkor majd az ügyeletes elmagyarázza neki, hogy ez ilyen mérték esetén nem törvényellenes.
2020. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 Phoney ***** válasza:
86%

Ugyanolyan szülő, mint aki kefírt, kelt tésztát, kovászos uborkát mer adni a gyerekének. Mert ezeknek hasonló vagy magasabb alkoholtartalmuk van, csak arról az alkoholról nem tud anyuka, mert nem ő adta hozzá.


Ja, és tényleg nem törvényellenes.

2020. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
84%
32, bocsi, de szerintem ez már kilóg a nem normális kategóriából, tényleg érthető reakció szerinted a rendőrséget tárcsázni, mert valaki a szomszédban sütit eszik?
2020. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
84%
Ja szerintem is jelentsétek fel. De az ügyintéző arcát légyszi fotózzátok le nekem, mert kiváncsi vagyok mekkorára kerekedik a szeme, ha ezt előadjátok neki XDDD
2020. aug. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
61%
Írjatok az FBI-nak!
2020. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
28%
Azoknak akik kritizálják a kérdezőt! Igen juj van benne alkohol és igen juj van benne kávé... Ez igenis probléma, a felnőttek szervezetére is káros a koffein ezért mondják hogy átlag max 2 presszó kávét igyon egy felnőtt egy nap. Egy kb 3-6 éves gyereknek pl, egyáltalán nem kell piás és kávés dolgokat enni. Nekem is van gyerekem, nem etettem még soha tiramisut vele. Plusz aki pálinkás kenyeret ad a gyereknek az se 100%as szerintem. Persze akkor az volt a szokás. Meg az is hogy mák teát itattak a gyerekekkel szamárköhögés ellen. Amiben opium van... Szerintem nem kell magyarázni. Attól mert régen valaki csinált valamit attól még nem biztos, hogy az oké és jó is... Kérdező, a boros kajákból általában kifő az alkohol, ha nem önt bele 2 üveggel...Én nem engedném a helyedben oda vagy beszélnék az illetékessel, hogy az én gyerekem ne tömje ilyenekkel, a sajátjával etessen amit akar, az az ő dolga.
2020. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
78%
Jajjmár, tényleg sajnálom a kölykeiteket. Nagyon nyápic felnőttek lesznek, ha ennyire féltitek, ám ti tudjátok. Az én gyermekeim annál versenyképesebbek lesznek végülis.
2020. szept. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
19%
Attól lesz egy gyerek versenyképes hogy 3 évesen kávés-piás sütit eszik? Érdekes elmélet. De figyi mindenki azt ad a gyerekének amit akar. Egy idegen meg jó ha tiszteletben tartja, hogy más gyerekének azt ad amit a szülei is. Pl unokatesóm nem ad a gyerekeknek kinder tejszeletet mert mézes. És a család nem vesz nekik de még az ismerősök sem. Nem állnak neki megmagyarázni hogy jaj nem lesz semmi baja...nem akar nem akar kész, ő nem ad neki akkor más sem. Nem azzal van a baj, hogy más ad, az ő gyereke, azt ad neki ami szeretne... hanem azzal hogy rá akarják tukmálni másra a saját nézeteiket. És már csak azért is ők a szuperek mindenki más meg hülye, mert nem egy a véleményünk? Én kb 13 évesen ettem először tiramisut, mégse szenvedtem semmiben hiányt és nem voltam versenyképtelenebb. Ellenben azokkal a társaimmal akiket 13 évesen leitatott az apja heccből otthon mert milyen vicces hogy a gyerek egy fél üveg sörtől tántorog... Mondván jajj mi baja lesz? Hát végülis semmi... De szerintem ez akkor sem oké. Mindegy el is tértem a tárgytól. A lényeg hogy mindenki azt ad a gyerekének amit jónak lát, és szerintem nem az étrend határozza meg hogy ki mennyire lesz versenyképes.
2020. szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
72%
Azt azért ugye érted, hogy az eredeti kérdező rá akarta hívni a rendőrséget a másik családra ezért? Más az, hogy nem tukmálják rá és más az, hogy erre rendőrséget kihívja.
2020. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!