Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet az ilyen embertíp...

Hogyan lehet az ilyen embertípust lerázni?

Figyelt kérdés
Anyukám ha felhív folyton a semmiről beszél, és rengeteget. Ha rövidre zárom a beszélgetést ("mennem kell, szia" és leteszem gyorsan) ő van megsértődve. Hogyan tudnám lerázni?

2020. aug. 20. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Beszélj közben te is folyamatosan,hogy a saját mondandóját se értse.Csak megunja.
2020. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En soha nem veszem fel, aztan szoban közlöm hogy némàn volt. Vagy aludtam vagy fürödtem takaritottam


Vagy lesz.rom hogy megsertödik.dolgom van mennem kell ezt mar mondtad miert ismetled önmagad stb


A sertödes oka az volt nala mintha en magas lorol beszelnék amikor azt mondom dolgom van es neki allt ralicitalni hogy ö a fontos ember meg neki lehetnek csak dolgai nekem meg haptakban kell allnom amikor hiv.


Azota màr képes lett elfogadni hogy NEKEM IS vannak dolgaim!!es megértöen hiv pl tudpk e beszelni hivjon e kesöbb es nem tart fel azaz röviden probal fogalmazni es a lenyeget!


Kezdtem màr pedig lemondani rola azt hinni hogy olyan primitiv hogy hatalmi kerdest képes csinalni abbol is amikor idöpontot egyeztetünk es mondom nekem mikor jo (munka suli ez az utan x oratol)korabban ilyenekre is azt mondta hogy en ne dumaljak majd Ö mondja meg hogy NEKI mikor jo.

Csak pislogtam hogy az id.pont egyeztetés nem arrol szol hogy közös szabadidöt talaljanak az emberek???

Azaz neked mikor nekem mikor jo es ami közös pont az lebeszelve.

Ö ebböl hatalmi jatszmakat krealt hogy nehogy en mondjam mar meg kinek hiszem en magam.

2020. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tesom amugy siman ravagja a telefont amikor a fel oras litàniàjàt nem hagyja abba.

Ennél azert en udvariasabb vagyok. Szolok, hogy dolgom van tegyük le.


Egy idöben sertve ràgta ezeken magàt de ma màr elfogadja es siet is letenni es nem hasznalja arra a telefont hogy azon csevegjünk orakat hanem csak konkret lenyegi infocserékhez.

2020. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Én örülnék ennek, hogy van, aki komolyan foglalkozik velem...
2020. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Veled??magàval..
2020. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!