Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen embertípust ront meg a...

Milyen embertípust ront meg a pénz?

Figyelt kérdés

Ha pl van egy nem zseni, de azért okos egyén, aki kitalál valamit, mondjuk betölt egy piaci rést, és ebből keres tízmilliókat nagyon rövid idő alatt, akkor lényegében azt is úgyanúgy széthúzhatja személyiségileg a gazdagság, mint a háromműszakos gyári munkást, aki sosem olvasott egy könyvet sem, de pl nyert a lottón százmilliót?


Ennyire azért nem fekete fehér (?)



2020. jún. 25. 21:26
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nem általánosítottam, csak két példát hoztam, ne egyen meg senki, csak későn vettem észre :D BÁrmilyen példákat szívesen fogadok a válaszokban!
2020. jún. 25. 21:27
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
pont az olyant akiről nem mondanád meg
2020. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hááát ebben van valami. Sok sérült és lelki nyomorék ember (rossz értelemben) hord álarcot. Nagyon igaz. Köszi a választ!
2020. jún. 25. 21:30
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Akinek adott pilanatban a pénz által elérhető előny nagyobb csábítást jelent mint amennyire jelleméből fakadóan negatívak számára a dolog esetleges erkölcsi vonatkozásai.
2020. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Főleg a kapzsi és zsugori embereket rontja meg, és vetkőzteti ki önmagából.Ráadásul örökké pénzéhes lesz..és két Ft-ért még a saját anyját is.
2020. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a pénz senkit sem ront meg, csak előhozz az igazi énjét. Aki normális, azt a pénz sem rontja meg. Aki eleve olyan volt, annak lehetősége van élni vele, rossz értelemben.
2020. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
A hatalommániásokat biztosan. És nem, nem mindegyik hatalommániáson látszik, hogy az. Lehet, hogy a suliban kiközösített Pistike is az, nem csak az, aki bántja. Szóval akiben lappangó hatalommánia, uralkodási vágy van, rájuk nem tesz jó hatást a sok pénz, mert simán átlépkednek másokon, ha úgy tartja érdekük.
2020. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mennyi király meglátás. Nagyon szépen köszönöm őket, válogatás nélkül mentek a felpontozások, brilliáns :) Még írhat valaki ha úgy érzi, szívesen olvasok még véleményeket!
2020. jún. 25. 21:37
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

aki hajlamos arra, hogy megrontsa

Az egyébként is egoistákat például azokat jelentősen megrontja a sok pénz

2020. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Van itt egy lottónyertes vagy építési vállalkozó aki lepontoz mindenkit? MI ezekben a válaszokban a rossz?


Köszönöm a véleményed, neked is adtam zöldet.

2020. jún. 25. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!