Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki 22 évesen még nem akar felnőni, még mindig úgy akar élni, mint egy gyerek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 03:22
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nincs egyedül.
2020. aug. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Kb. 30 éves kor alatt sokan nem akarnak felnőni a mai világban. Ha az élet valakit rákényszerít a FELNŐTT LÉT ELSAJÁTÍTÁSÁRA, az más.
2020. aug. 21. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Hát az biztos, hogy nincs egyedül:D de mit talar az, hogy úgy akar élni mint egy gyerek?



Szerintem amúgy egyáltalan nem baj, ha egy nagy gyerek vagy, addig amég felelősségteljesen élsz és másokat nem veszélyeztetsz pl azzal, hogy városban 160-al járkálsz, mert az menő.

Szerencsére 21.század van és megteheted ezt egy jó szakmával. Nincs háború, nem kell otthon az állatokat etetni, kertet gondozni stb... Ha tanulsz, akkor a munkád annyi lesz, hogy 8 órát ülsz egy fűtött/klímás irodában és meetingekre jársz + ingyen eszel. De ha egyszerű irodai munkát végzel, akkor is nem egy fizikai munka.


Én igyekszem úgy élni és büszke is vagyok rá. Soha de soha nem szeretnék egy mogorva felnőtt lenni (26 vagyok de még mindig furcsa felnőttnek hívni magam). Igyekszem élvezni az életet, minden fun dolgot kipróbálni és a viccesnek tűnő gondolatolat megvalósítani (pl boltokban minden zenélő játékot egyszerre végig nyomogatni). Igyekszem minden nagyobb címet kitolni, pl cyberpunk-ra veszek ki egy hét szabit. Állatkertekben gyerekké alakulok és annyira izgatott szoktam lenni, mint egy hat éves, pláne mikor a kedvenc állatomat láthatom:D Aquaparkokban meg egész nap csak rohangálok a csúszdákra és a haverokat próbálom útközben felborítani vagy ha egyedül vagyok a lehető legveszélyesebb módon próbálok lecsúszni. És még sorolhatnám a listát...

2020. aug. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Azt, hogy majd kb 30 évesen visszaüt, és ide fog kérdéseket kiirogatni arról, hogy ül a mamahotelben, keres nettó 180-at és mindenki dögöljön meg, amiért ő nem tud lakást venni.


Az más, hogy vki gyerek tud maradni lélekben és bizonyos szabadidős programokon, az 50 évesen sem probléma:)

2020. aug. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megteheti, akkor csinálja. Ha nem, az végtelenül kellemetlen. Volt egy barátnőm, aki mélyszegénységben élt, de diplomázásbután csak álmodozott és nem ment el dolgozni. A végén emiatt megszűnt a barátságunk is, én nem asszisztálnék újra ilyenhez.
2020. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 22 évesen még mindenki berzenkedik a felnőtté válástól. Más dolog, hogy nem mindenki engedheti meg magának. Nekem pl nem egészen 16 évesen már fel kellett nőnöm, ezért vigyáztam, hogy a csemetéim ne járjanak így.
2020. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A fordítottja sem jó. Nekem a szüleim mindig mindent a seggem alá raktak, semmit se kellett csinálnom. Talán épp ezért lettem ilyen életképtelen
2020. aug. 21. 19:02
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nem képes belátni, hogy felnőtt és minden felelősséget kerül és semmi jövőképe akkor elgondolkoznék azon, hogy nem-e szenved Pán Péter szindrómában.
2020. aug. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!