Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szívatást koleszban velem...

Szívatást koleszban velem miért nem merték megtenni?

Figyelt kérdés

Fiú koleszokban gimiben ez eléggé megszokott hogy az elsősöknek pl. ágyazni kell, boltba menni, takarítani, megcsinálni bármit amit a felsőbb évesek kérnek.


Amolyan csicskáztatás mint börtönökben, nyilván itt nincs nemi erőszak vagy verés, de egyéb módon alázzák az újakat.


Furcsa módon velem senki nem merte megcsinálni, jöttek be szobába hogy akkor te, te meg te gyertek ezt és ezt csinálni stb.


Bármikor rám néztek, mintha ott sem lettem volna. Pedig én sovány 60 kg-os, csendes, magamnak való srác voltam. Nálam nagyobb, hangosabb fiúk meg kis csicskaként mentek ágyazni meg le a boltba.


Két alkalommal próbálkoztak csak be, egyik azért kötözködött hogy nem hallotta hogy köszöntem neki, de flegmán mondtam hogy menjen fülészetre akkor, meg egyszer tanulószobán hátulról piszkáltak egy ideig, nem hagyták abba, hirtelen megfordultam és rájuk rúgtam az asztalt hogy mindenük szétrepült. De akkor sem ordítottam vagy verekedtem. Utána visszajöttek elnézést kérni, hogy piszkáltak.


Simán szétverhettek és szívathattak volna, mert egy haverom sem volt köztük aki megvédett volna, de nem tették.


Ez miért van?



2020. szept. 2. 22:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

# 10


Így van. :-) Ez szerintem is tök vicces.

2020. szept. 2. 23:36
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

Na, most aztán bebizonyítottad hogy te nem vagy hisztis :D Igazad van, tévedtem.


Az a baj hogy most is hisztizel és nem tudod mit beszélsz. Mint mikor egy kislány elkezd vergődni és azt se tudja már hogy hogyan volt és hogy mi.



Az megvan mikor mondtam, hogy pl én kissebbekbe nem kötök bele?? Vagy hogy nálunk nem ez volt a szivatás. Ilyenkor sok embernél megy a durci, de mikor neki kell szivatni az elsősöket az már könnyebb.

Ez nálatok is egy hagyomány lenne. Most 1szer pl elmész boltba, meg beágyazol, jövőre meg majd te szólsz az elsősnek hogy figyi már ez van...

Nálunk inkább ilyen baromkodós dolog volt és én nem kezdtem el vergődni, hogy én márpedig nem fogok vágtázni parfison wc kefe karddal a kezemben a folyosón, én még küldtem neki egy kört pluszba, mert a jónak én se vagyok elrontója. Vannak ilyen hagyományok, nálunk ezek voltak (annó 12-15 éve) nálatok meg amaz.

2020. szept. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

#11

Látod mikor másnak szólnak be, az már szerinted vicces, ha neked akkor már egyből megy a hiszti :D de igazad van, nagyon rámcáfoltál.

2020. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

# 12


Senkit nem fogok megalázni ilyen "fantasztikus hagyományokkal".

Nem akarok szívatni senkit, velem se tegye senki.


Be tudok ágyazni magamnak és helyettem senki ne menjen boltba.

2020. szept. 2. 23:44
 15/18 A kérdező kommentje:

# 13


A beszólás nekem szólt, arra mondtam hogy vicces.

2020. szept. 2. 23:45
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Am igaza van a kérdezőnek,ha b.szkadoknak vele persze hogy mérges lesz érte.

És magán vélemény:

Ha nem akarsz olyan mint a börtönben a csicskástatást,akkor meg kell mutatni hogy álljon le mert lesz követzmenyének.

2020. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
És ennyi,nem kell ha valakivel szívozznak,persze hogy hisztizik vagy dührohama lesz,mert direkt g.ciskednek vele.
2020. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Amúgy azért hosztis a kérdező mert az idióták elkezdik itt nonamen szivatni hát én is ideges lennék.

Amúgy én meg a helyedben örülnék neki.

2020. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!