Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettem, hogy ráncosodok,...

Észrevettem, hogy ráncosodok, és kétségbeestem, ti ezt hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

A minap néztem magam a tükörben, kint a szabad ég alatt, és pár kósza szőrszál mellett azt vettem észre, hogy megjelentek az első ráncok. A szemem sarkában és a szám fölött/mellett. Azóta teljesen kétségbe vagyok esve, feszt sminkelek (mondjuk azt eddig is csináltam), és már néztem helyeket, hogy hol végeznek ráncfelvarrást. Nem gondoltam, hogy ilyen korán el fog jönni, nem éltem egészségtelen életmódot, nem dohányzok, nem iszok alkoholt, igaz, minden nap sminkelek 16 éves korom óta, meg szoliba járok, de azok nem okoznak korai öregedést. Napok óta csak ezen jár az agyam, és hogy elmúlt a fiatalságom, teljesen összetörtem. Még se férjem, se gyerekem, se családom, de ráncosodok. Ti ezt hogy dolgoztátok fel? Hogy tudtátok elfogadni, hogy oda a fiatalságotok?

L/24


2020. szept. 4. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon komoly problémák voltam körülöttem egész életemben, gyógyíthatatlan betegség több is a közvetlen családomban, gyilkos indulatokban megnyilvánuló személyiségzavar a nagyszülőknél, botrányos alkoholizmus szintén náluk, több gazdasági válság miatt többször munkanélküliség, elszegényedés sz éhezés szintjéig. Kvára nem érdekelnek se a magam, se mások ráncai. Túl jó dolga van annak, akinek ez probléma.
2020. szept. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

24 évesen én is kétségbe estem volna. 40 felé jelent meg az első pár kis ránc.

Használj minden nap a bőrödnek megfelelő hidratálót.

Napozással vigyázz. Arcra való napvédőt használj.

2020. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
A szoli pont ráncosít, mint a sok napozás.
2020. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Megtettél mindent, hogy ráncosodni kezdj.

" igaz, minden nap sminkelek 16 éves korom óta, meg szoliba járok,"

A fiatalság nem ráncfüggő.

2020. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

sminkelek 16 éves korom óta, meg szoliba járok, de azok nem okoznak korai öregedést.


dehogynem

2020. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Mit tehetsz? Peldaul elkezdheted valoban karban tartani magad, es NEM, nem mindennapi sminkkel es szolival.


-reggel/este alapos arctisztitas, arckrem hasznalat

-arctorulkozo hasznalata

-minimum heti egy borradirozas (en azonban javaslom az arcgozolest, es egyeb pl. Agyagmaszkok hasznalatat is)

-napi minimum 3 liter VIZ elfogyasztasa

-cukros es feldolgozott etelek kerulese + minel egeszsegesebb, tapanyagban gaydag etelek fogyasztasa

-legalabb heti 3-4 alkalommal testmozgas

-a napfenyt keruld vagy hasznalj fenyvedot

-arctorna

2020. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

8 éve naponta sminkelsz, szolizol is.

Magadnak köszönd.

2020. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Haha, úgy fogsz kinézni 25 évesen mint egy aszaltszilva. Fogadjunk r1banc tetkóid is vannak mellé.


A természetes 30-as csajok meg röhögnek majd rajtad.

2020. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

Az durva. Nekem a fiú haverom 30 éves, és babaarca van. Sztem veled valami nem okés. Én am nagyon paráznék ha ráncosodnék, imádom a sima bőröm és az arcom. Szóval... nem lennék a helyedben. Bocs, nem sok vígasz. Főleg nőknél vészesebb ez, ők komolyabban veszik, meg úgy hallottam, a szépségük a legfőbb "erényük", vagy mi. Szóval ha ebben a hitben vagy, ezt elveszteni elég rossz lehet.


Mi lesz ha gyereked lesz, sokat stresszelsz? Jaj, ne is gondoljunk ebbe bele. :D Bocsi. :)


20/F

2020. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért irtad, hogy nem okoz korai öregedést, de a szolárium egy ráncositő és bőröregitő koporsó. Fényvédő, napvédelem, szolimentes élet kell ahhoz, hogy a bőr minél tovább fiatal maradjon.
2020. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!