Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselnétek egy ilyen...

Hogy viselnétek egy ilyen munkatársat?

Figyelt kérdés

Olyan mintha jóban lenne mindenkivel. Mindenkivel úgy beszélget mintha kedvelné a másikat, de simán beszól mindenkinek(még ha poénra is veszi) néha beképzelten viselkedik és bármilyen probléma van ő jön és megmondja a tutit. Egyébként tényleg jó ötletei vannak, azt is ki merem jelenteni, hogy sokunknál okosabb, és ha alkalma van rá olyan megjegyzéseket tesz, hogy ezt még inkább kihangsúlyozza, de nem feltűnően, inkább csak annak tűnik fel és az érzi magát szarul akit éppen akkor 'lenéz'. Segítőkész, de nem érzed jól magad ha segítenie kell mert azt az érzetet adja, hogy 'még ez sem megy nélküle'.


1 éve dolgozok vele és kedveltem mindig is, utóbbi időbe veszem észre, hogy talán nem csak poénos megjegyzéseket tett, hanem tényleg lenézi a körülötte lévőket... mindenesetre fura hogy ez másoknak sem tűnik fel, vagy csak nem jegyezték még meg.. vagy csak nekem esik rosszul?



2020. szept. 16. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy mindig ilyen volt, hanem megváltozott idővel. Lehet ki égett az elmúlt 1 évben és ezért nem tűnt fel eddig. Vagy csak magadra vettél olyan dolgot, amit lehet tényleg poénnak szánt.


Én próbálnék nem foglalkozni vele és kerülni. (Utóbbit csak azért, mert volt már pár kiégett kollégám. )

2020. szept. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnik durvának a helyzet. Egyszerűen csak nem a te világod. Nem is lehet és nem is kell mindenkivel kifejezetten jóban, baráti viszonyban lenni.

Mint ahogy a legtöbb embernek neki is vannak jó tulajdonságai is, meg rosszak is. Gondolom, neked is, meg a többi munkatársnak is.

2020. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vedd úgy, hogy ő ilyen. Neki meg Te vagy olyan, amilyennek Téged lát.

Ne mellőzd, de ne is esedezz neki.

2020. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ráismertem egy hozzám közelállóra, pont ilyen. Mondhatni úgy hogy lételeme az hogy nyüzsögjön, és mivel ezt poénkodva csinálja és hozzá éleseszű is sokan ismerik, szeretik. Ők ilyenek. Nekik is van rossz tulajdonságuk ismerősömnek az hogy nem veszi észre magát, néha már fárasztó a poénjai is néha, nem is mindig van hozzá kedvem.

Nekem is nagyon fura volt eleinte, de megszoktam. Ha valami nem tetszik nyugodtan válaszolj vissza te is, semmi se fog történni. Poénra poénnal is lehet válaszolni. Ha nagyon zavar valami akkor is szólj, mert nem biztos hogy észreveszi magát. Ha nem kell a segítsége mond meg hogy köszönöm de megoldod egyedül.

2020. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Így van lenézi a latszatot tartja fent h mindenkivel jóban van illetve igyekszik feltuntetnie magát úgy h kedveljék en is ismerek ilyet volt kollegam aki azota reszben barat de csak azert reszben mert mar velem is elkezdte ezt a stílust. S igyekszem leepiteni a vele valo kontaktot.Azt vettem eszre h mindig oda huz ott poenkodik tetszeleg ahol az erdekei megkivánjak.Mai napig bar a facen a nagy csapatepitokrol megosztja a kepeket teljes mertekben kibeszeli nekem a kollegait, lenezi oket ocska proliknak tartja stb stb mikozben vigyorog a kollegajaval a facen. O mindenkivel joba van kedves is ha arrol van szo, viszont iszonyat ketszinu egyreszt maga korul lenez mindenkit amit nyiltan ki is mond nekem h ki miert proli es ki is gunyolja oket meg h full butak ostobak es mindent o csinal helyettuk mert cart se tudnak😂😂poenkodik is velem..de most mar sokszor tul lő a celon es neha azt erzem engem is lenez. Sztem tartsd a tavolsagot. Bekepzelt emberek sajnos.
2020. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!