Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A futárok szerintem nagyobbik...

A futárok szerintem nagyobbik része miért pofátlan és flegma?

Figyelt kérdés
Pedig úgy tudom, jól lehet vele keresni.

2020. szept. 16. 11:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%

Milyen futár? GLS, vagy Sprinter, vagy más? Vagy egy sima pizza futár?

Őszintén szólva én még nem láttam olyan futárt aki bunkó vagy flegma lett volna. Sőt nekem pozitív tapasztalataim vannak.

2020. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom mennyit keresnek,de nekik se könnyű,gondolj csak bele hány embertipussal találkoznak nap mint nap,és mindhez vágjanak jó pofát,nyilván náluk is van egy határ mikor elszakad a cérna.

Én mindig igyekszek kedves ügyfél lenni,általában szólok egy két jó szót pl.jó gyorsak vagytok vagy valami ilyesmi és persze mindig adok borravalót.

2020. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
34%
12-es , te egy nagyon kedves ügyfél lehetsz, mikor a férjem kivisz 2 db bögrét, vagy étkészletet több tíz ezer forintért, étkészlet esetén volt h 150-200 ezer, Villeroy, amiből egy sima mezei fehér bögre is 4-5 ezernél kezdődik/ úgy ki volt számolva az összeg, nehogy 10 forinttal is többet kelljen fizetnie a vevőnek. 9-es voltam.
2020. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
39%

9#:

A megrendelonek nincs koze, egy ceg belso mukodesehez. Ha szerzodesben vallaltak egy szolgaltatas teljesiteset, akkor a szerzodes szerint hajtsak vegre. A szerzodes szerint meghatarozott ido alatt, serulesmentesen, a megrendelohoz el kell jutatniuk a szallitmanyt. Ha nem tudjak megoldani, mert nincs hozza eszkozuk, tudasuk, emberuk, akkor ne vallaljak.

2020. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
28%
#14 te miről beszélsz? olvasd újra át ha nem tudod értelmezni, de segítek :D kiviszi a férjem a sznob bunkónak az 5 ezer forintos bögrét, /abból biztosan finomabb a tea/ ami amúgy egy sima fehér jelzés nélküli, és annyit nem mond h kössz b+. hogy ilyen gyorsan ideértél vele. nem a jattról beszéltem. És egyáltalán hogy jön ide az hogy nincs eszköz, tudás. Te is egy nagy sznob lehetsz, igyad a teádat 5000 ezer ft bögréből, az agyad ugyanolyan híg marad.
2020. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
*5 ezer, csak a 12-es reagálóra írtam, hogy milyen kedves.
2020. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
80%

12-es vagyok,hát igen a borravalóról is megoszlanak a vélemények,van aki azt mondja minek az kapnak ők fizetést.

Én se hagyok ott ezreket de mindig ezertől kérek vissza,van mikor csak 1-2 száz forint esik ezerig de van mikor 5-6 száz forint is,és jól esik nekik na meg nekem is jó érzés ha látom hogy örül neki.

2020. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
43%
17-es vagyok,még annyit,hogy nem vagyok gazdag csak egy egyszerű melós én is.
2020. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
32%

17-es, nem is a gazdagságról szólt ez, de ha 100 ft adsz is, az is jól esik egy futárnak. " pesti bunkó futárné"

a 13-as ról meg eltudom képzelni hogy ha rendel egy pizzát arra is ki van számolva a pontos összeg. Sőt ha elmegy egy étterembe és 7 ft-re jön ki az összeg, inkább kártyával fizet, nehogy őt megkárosítsák 3 ft-vel :)

Remélem beleköpnek a kajájába ha ezt rendszeresen eljátssza. Mi pl ha rendelünk pizzát azt sem várjuk el h felhozza az emeletre hanem egy csörgetést kérünk és valamelyikünk leszalad érte. És igen, érdekes mód h a sima melós jattol, nem pedig....

2020. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Az emberek nagyja az, azért.
2020. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!