Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A futárok szerintem nagyobbik...

A futárok szerintem nagyobbik része miért pofátlan és flegma?

Figyelt kérdés
Pedig úgy tudom, jól lehet vele keresni.

2020. szept. 16. 11:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább stresszesek, teljesíteni akarnak, túl akarnak lenni az adott szállításon, feladaton, és korán kelnek, kávé-cigi-energiaital negatívan is doppingolhatja őket.
2020. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
15%

"Szerintem inkább stresszesek, teljesíteni akarnak, túl akarnak lenni az adott szállításon, feladaton, és korán kelnek, kávé-cigi-energiaital negatívan is doppingolhatja őket."


De azt nem értem h min lehet stresszelni? Számít az, ha 10 perccel több ideig tart a csomagok kiszállítása?

2020. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
37%

HA nem érted, akkor VELED van baj!

NEKIK IGENIS SZÁMÍT a 10 perc, mert igencsak ki van számolva az idejük, ha mindenhol a lehetö leggyorsabban végeznek, akkor lesz kész munkaidö végére!

Ha mindenhol 10 perccel TÖBB idöt töltenek, akkor legalább 2-4 órát túlóráznak, amit nem fizet nekik senki, mert "ök voltak lúl lassúak"!

2020. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
*túl
2020. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
56%

Azért nem kell mindenhol 10 percet várni nyilván. De az meg h nem annyi címet adnak amennyi elég, vagy nem fizetik ki a túlórát az már egy más kérdés. Nem tudom h ez így mennyire legális. Ennek mindenképpen utána kéne menni. Nem tudom hogy működik nem vagyok futár.


De ha meg tényleg kizsákmányolás történik, akkor nem szabad ottmaradni, csak ameddig létszükséglet. Én akkor már azt csinálnám, h direkt nem sietnék, hanem a lehető legjobban érezném magam. Sok szünetet tartanék, hallgatnék normálisabb podcastokat, meg ilyenek. És lehet h 3 órát ingyen dolgoznék, de 0 percig stresszelnék. Mert ugye a stressz is fáraszt. Valószínű h így még kipihentebb lennék 11 óra munka után, mint ha 8 óra alatt szétrohantam volna az agyam.

2020. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó: Látom, még életedben nem dogloztál, föleg nem ilyen helyen.

HA te szép kényelmesen dolgozgatsz, akkor egy hét alatt a kezedben lesz a felmondás!

Ugyanis - ha nem vetted volna még észre - elöre megszabott idöben kell leadni a csomagokat, ha rendszeresen és sokat késik valaki, akkor azt elküldik.

És nem azért dolgoznak ott, mert nekik ez tetszik, hanem mert egyébként éhenhalnak - azaz nem teszik csak úgy kockára a megélhetésüket!

2020. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mááááááááááz egy olyan gyerek! :)))))))))
2023. júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, ha valaki csodálkozik, hogy egy ebből élő cég ráteszi a saját hasznát, meg borravalót kell még plusszban adni a futárnak, MIÉRT AZON KERESZTÜL RENDELI A SOK PANCSER???


A Wolt, meg a Foodpanda nélkül is meg lehet rendelni az ételeket!!!


Pélául úgy, hogy megfogod a telefonod, és felhívod az adott éttermet, Pizzázót stb........


Azt meg, hogy a futárnak adsz-e borravalót, de eldöntheted!

2023. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!