Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők/lányok, miért vagyunk...

Nők/lányok, miért vagyunk ennyire igénytelenek? Nyilvános wc téma.

Figyelt kérdés

Jártam már néhány nyilvános wcben életem során és mindig meg kell állapítanom, hogy sajnos mi nők nagyon igénytelenek vagyunk ilyen téren.


Az imént voltam egy gyorsétterem wcjében, várom a sorom az egyik fülke előtt, amiből hosszú idő után kilibben egy tip top kis huszonéves cicababa, én pedig mennék be utána, de látom hogy a wc összekakálva, véres tampon a földön, úgyhogy inkább kijöttem és otthon mentem el pisilni. Ezeknek a mai fiataloknak otthon nem tanitották meg a helyes wc használatot? Elképesztő...



2020. szept. 16. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

Férfi vagyok, így a női WC-khez nem tudok hozzászólni, de azárt osztogattam a "kezeket", mert véleményem lehet és van is.

A férfiak nyilvános WC-jéről:

1). ülőke fedele felhajtva (vagy nem felhajtva), végzi a kisdolgát. Rosszul irányít (talán be van rúgva, vagy nagyon sürgős és nincs ideje becélozni a kagylót, de a padlócsempe "nedves".

2). ifjú koromban sokat utaztam vonaton és át-átkellett szállnom. Amíg ültem a WC-n, olvastam a falfirkákat, amelyek némelyike megmaradt az emlékezetemben. Párat leírok, remélem nem törlik:

- Nagy sietve jöttem ide, izzadt rajtam gatya ing, aztz hittem, hogy sz@rni fogok, lett belőle egy nagy *ing.

- "Ha már nyakig vagy a sz*rba, kapaszkodj a magas életszínvonalba" (Sztálin).

2020. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyen mukormos, muhajas, muszempillas, koznumidiotak, kb a szellemifogyatekosag hataran lehetnek. Neha hallok ilyen embereket beszelgetni, telefonalni, hat nem csoda hogy ezek meg a segguket sem tudjak kitorolni, mert meg ahhoz is hulyek.
2020. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
95%

#11:

Ilyenekből vannak legendásak:


"Elmondta Lenin, megírta Marx, tied a WC, magadnak szarsz."

"Ha rövid a fütyid, közelebb kell állni. Nem kell a WC-ből Balatont csinálni."

"Ha ezt a kart megrántod, lemegy a szar, meglátod."


Az egyik már említettnek több változata is van. Az egyik legismertebb történet, hogy az országút mellett egy susnyásban álldogáló pottyantósnál megállt egy autós, mert már úgy érezte nagyon kell, és mivel csak hátvágánygáz jött ki, ezért odakarcolta az árnyékszék falára:

"Lóhalálban idefutok, azt hittem, hogy szarni fogok. Reped gatya, szakad ing, lett belőle egy nagy fing."

Majd évekkel később ez a pacák visszament ugyanarra a helyre, és meglepődve látta, hogy egy másik valaki azóta ezt karcolta a híres idézete alá:

"Látja én már másképp jártam, határozott fingot vártam. Kiengedtem akarattal, tele lett a gatyám szarral."

😁

2020. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!