Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértetek azzal a mondással...

Egyetértetek azzal a mondással, hogy a káromkodás undorító egy lány szájából?

Figyelt kérdés

Vagy szerintetek ugyanolyan csúnya egy fiú szájából is?

Vagy titeket egyáltalán nem zavar?


Mi a véleményetek a káromkodásról?


Köszönöm a válaszokat:D

Ha lehet ne nagyon pontozzátok le egymást, ha nem értetek egyet, mindenki véleménye érdekel❤️



2020. szept. 16. 13:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
39%
Mindkét nem káromkodása undorító, de nőnél még megbotránkoztatóbb számomra.
2020. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
Egy férfiéból is az.
2020. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%
A 10-essel értek egyet, néha muszáj kiadni a dühünket és az káromkodással együtt megy, én nem ítélkezek ez alapján senki felett, főleg ha egyébként értelmes emberről van szó.
2020. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%

#13:

A dühödet máshogy is ki lehet adni, nem kell feltétlenül úgy beszélni, mint egy részeg kocsis. Verj szét egy nem használt bútordarabot vagy üvölts egy nagyot vagy dobd ki az anyóst az ablakon, a lehetőségek adottak.

2020. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
100%

Én nagyon ritkán káromkodom (de ahhoz nagyon idegesnek kell lennem) , de mikor igen, akkor is csak a 2 legalapabb szót használom (szerintem mindenki tudja mire gondolok de ha mégsem : f****m, b****g)


Ha más káromkodik, az igazából nem zavar, úgy vagyok vele hogy az ő dolga, bár amikor ahogy azt páran írtátok valakinek minden 3. szava trágár, az már eléggé zavarja a fülem.


Az egyetlen ami nagyon zavar az az Istennel való káromkodás, mivel keresztény vagyok, ezt nagyon utálom.

2020. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
Engem nem zavar a káromkodás, nagyon kifejező és nyomatékosító tud lenni. Nyilván káromkodás és káromkodás között is van különbség, ha minden második szava az, az már elég alja, de amúgy nem érdekel. Ha meg valaki emiatt undorítónak tart, azt pont leszarom :D
2020. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
13: ezek aztán sokkal jobbak, főleg az anyósos :D sztem egy munkahelyen meg igazából bárhol jobban toleralnak egy bmeget, mint azt, hogy szétverj egy szekrényt, de lehet én vagyok rossz helyeken 🤔
2020. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem undorítóbb mint egy férfiéból, csak van akinek még jól se áll ha káromkodik.
2020. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak ezt tudja, akkor nem: 1-2 ronda beszéd belefér.
2020. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Sajtoslány ***** válasza:
100%
Mindenkinek a szájából csúnya.
2020. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!