Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértetek azzal a mondással...

Egyetértetek azzal a mondással, hogy a káromkodás undorító egy lány szájából?

Figyelt kérdés

Vagy szerintetek ugyanolyan csúnya egy fiú szájából is?

Vagy titeket egyáltalán nem zavar?


Mi a véleményetek a káromkodásról?


Köszönöm a válaszokat:D

Ha lehet ne nagyon pontozzátok le egymást, ha nem értetek egyet, mindenki véleménye érdekel❤️



2020. szept. 16. 13:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kell megint a lányokkal szigorúbbnak lenni. A káromkodás bárkinek a szájából rosszul hangzik, meg a cigi is rosszul áll bárkinek a kezében, akárcsak a drog és a berúgás.

A következő kérdés az lesz, hogy egy nadrág ugye rosszabbul áll egy lányon, mint egy fiún?🙃

2020. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Huhh köszönöm a sok választ mindenkinek!

#23 egyetértek veled, nem kell mindjárt letámadni, egyébként én is lány vagyok, nem azért írtam ki a kérdést mert én így gondolom, csak kíváncsi voltam az emberek véleményére, mert nem értettem miért nagyobb bűn, ha egy lány káromkodik, mint ha egy fiú

2020. szept. 16. 23:00
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam káromkodni, és nem zavar ha az emberek káromkodnak, amég nem úgy néz ki a beszélgetés, mintha falun kocsmában lennénk jólbeállva. A folyamatos g*ci-zés szerintem is undorító.

Én általában nyomatékosítok vele. Mint pl ha azt mondom, hogy: 'Multkor láttam egy nagy házat.' vagy, hogy: 'Multkor láttam egy k*baszott nagy házat.' Érezhető a külömbség.

Persze el lehet érni hasonló vagy akár magasabb fokú nyomatékot csúnya szó nélkül is. Van szókincsem, olvasok, tanulok, tisztességes ember vagyok. Véleményem szerint nem az inteligencia szinten, vagy a hovatartozáson múlik. Elit gimnáziumban minden osztálytársam szokott. Még ismerősöm más társadalmi rétegből egyáltalán nem. Ha valaha kicsúszik valami 'franc' szintű szó a száján két percig bocsánatot kér, de nem érdekli ha idegességemben ugyan ennyi időt szitkozódok neki.

L

2020. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
alanyi jogom van hozzá bazdmeg.
2020. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
90%
Megmondom őszintén, nekem imponál ha egy lány dühében ki "mer" mondani egy bazmeget, vagy alkalomadtán tud egy jót káromkodni, de ha minden második szava "g@ci", meg "f@szom", az kiábrándító tud lenni
2020. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!