Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak többsége miért nézi...

A férfiak többsége miért nézi le, gondolja kevesebbnek és tartja butábbnak a nőket?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 15:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
50%

13-as

Ez egy oltári tévedés és baromság.

2020. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
21%

Szerinted mégis mit gondoljanak -normális emberek- arról a nőről,

aki egy ilyen buta kérdést feltesz ide a gyíkra??

2020. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos a valóságot írta le, hiába tesztek úgy, mint aki még soha nem látott ilyet.
2020. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
47%
Aztán meg csodálkozik a sok alfahím, hogy #metoo meg femináci mozgalmak és egyéb hasonló dolgok jönnek létre.
2020. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
17%

Mert genetikailag gyengébbek elesettebbek

A csontjaik törényenyebbek stb... de azért a főzést sem bíznám egy nőre...


Szerintem minden sztereotipiának van releváns alapja.

2020. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
76%
Az a baj, hogy még Magyarországon belül is iszonyatos különbségek vannak. Némely faluban kb feudalizmus van, oda nem igazán tört be az egyenjogúság... meg szerintem sokakat még mindig úgy nevelnek, hogy a lányt háziasságra, a fiút meg... hát nem is tudom mire, de biztos nem teregetésre meg porszívózásra. És valóban felnőnek úgy generációk, hogy a férfi az anyja nélkül egy rántottát nem tud megcsinálni, hát még jó, hogy kell neki egy nő aki mindent alátesz. Csak közben a nő is dolgozik és egy idő után rohadtul megelégeli, hogy munka után még rámarad a háztartás, mert a kedves pasi a mosógépet nem tudja elindítani. (tisztelet a rendes, házias pasi kivételeknek, mert azért belőlük is akad jócskán). Saját példám, hogy a pasimnak teljesen más a rendről alkotott fogalma, mint nekem. Tehát nála akkor rend van, ha a mosogatóba be vannak baxva a tányérok és nem a pulton vannak szétszórva, mondván majd egyszer a bizonytalan jövőben, ha nincs több tiszta tányér elmosogat, addig meg ott rohad meg. Nekem nem itt kezdődik a rend, szeretek mindent használat után elrakni és akkor nem lesz őskáosz. De ha nem akarok minden alkalommal ezen cirkuszolni, megcsinálhatom én, végülis engem zavar, ugye...
2020. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
57%

15


Ja értem, tehát akinél te gyengébb vagy, annál automatikusan kevesebb és butább is vagy egyúttal. Nincs több kérdésem.

2020. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
31%

Én meg a férfiakat nézem le.

21/nő

2020. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
64%
Az emberek többaége agymosott, ostoba, önálló gondolatokra képtelen.
2020. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
30%
A férfiak többsége nem nézi le, nem gondolja kevesebbnek és nem tartja butábbnak a nőket.
2020. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!