Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak többsége miért nézi...

A férfiak többsége miért nézi le, gondolja kevesebbnek és tartja butábbnak a nőket?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 15:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
11%

Mert a nok benak, butak, ostobak, szerencsetlenek. Korlatoltak konnyen befolyasolhatok. Benak az autovezeteshez.

Es meg bunyozni sem tudnak.

2020. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
48%
21: tudok egy jó helyet, ahol lehet potemixet kapni, ajándék pumpa jár hozzá ha érted mire gondolok ;)
2020. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
49%
#21 melyik falu bikájához van szerencsénk? :D
2020. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
85%
Kész, végem van. "Es meg bunyozni sem tudnak" :D
2020. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

#19

Ez nagyon igaz.

2020. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
39%
Abban egyetértek a 21-es válasz adóval, hogy könnyen be lehet folyásolni a nőket. Kevés olyan nő van, akit nem lehet a pénz által kutyára venni pl.
2020. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
47%

Hogy ne nézném le

Még a vizespalack kinyitásához is segítség kell nekik.

Gondolhatod mit művelne 2 cementes zsákkal :D

2020. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
48%

Nem nézem le, de munkahelyen valóban nem rajongok értük. Egy kezemen meg tudom számolni, hány valóban szakmájában kompetens nővel találkoztam életem során, akit elismertem és tanulhattam is tőle. A többség nyűgnek tekint a munkájára, ahol el fészbukozhat, kicsit ebédel, kicsit csacsog, a férje meg majd hozza haza a valódi pénzt és megoldja az életét.

Rosszabb verzió, amikor azt hiszi, hogy érti amit csinál, kritikát nem fogadja el, te meg javíthatod ki a hibáit napont többször.

Nagyon aranyosak munkaidőn kívül és ebédszünetben, szeretek velük elhülyéskedni, de nyilván nem hozzájuk fordulok, ha szakmai kérdésem van, vagy segítségre van szükségem.


Férfi és nő nem egyforma, a nők sokkal érzelemvezéreltebbek, befolyásolhatóak, az aktuális kedvüktől és ciklusuktól függ a napjuk. Ezzel semmi probléma nincs, a férfiaknak is vannak rossz tulajdonságaik a nemükből kifolyólag, szép, hogy nem vagyunk egyformák. Na de vajon jó főnök lesz abból, akinek folyton hullámzik a kedve és szimpátia alapján osztja el a munkát és ad bónuszt? Vagy akihez hozzá sem lehet szólni, mert aznap jött meg?

Épp elég rossz női főnökkel találkoztam, hogy kijelenthessem: köszönöm, soha többet.


Igen, férfi is lehet rossz főnök, férfi is lehet hisztis és ostoba, most a nagyátlagról beszéltem.

2020. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
91%

21/28

Én nő vagyok, és tudok bunyózni, szal ezt benézted.

2020. okt. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
9%

29-es

Legalább a többit nem tagadod xD


(Nem én voltam de ezt muszáj volt ideírnom)

2020. okt. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!