Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a mai fiatalok...

Szerintetek a mai fiatalok vagy a mai öregek a rosszabbak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 22:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

3-as vagyok,én irtam hogy az öregek rosszabbak. Miért lettem lepontozva?

Lépcsőházakat takarítok,az unatkozó öregek megkeserítik az életem. Ez se jó,az se jó nekik. Pl leszedem a pókhálót,10 perc mulva jön az öregasszony hogy szedjem le a pókhálót. Meg hogy koszos a küszöb,mondtam mutassa meg hol,megneztem. Mondom nem is koszos. Azt mondja de az lesz. Az első perctől kezdve zaklat. A főnökék csak azt mondják rá kell hagyni. Hogyne nem őket zaklatja. A masik meg megrágalmazott hogy nem voltam takarítani. Hát hogy mernék én ilyet tenni? A főnökék neha váratlanul megjelennek.

Régebben is egy kolleganő panaszkodott hogy a vénbanya bele kötött h ne mosószerrel hanem citromsavval mosson fel. Meg hogy írjon listat mit kell csinálni,mert ő ellenőrzi megcsinálta e. Szóval...kik is a roszabbak? Soha egy fiatal vagy középkorú se kötött belém.

2020. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
97%
A fiatalok-öregek egyaránt rosszak külön-külön. Ha taliznak együtt, az már håború.
2020. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
17%

Nehéz válaszolni, mert ugyanúgy agymosott, semmittudó barmok.

De az öregek egy pöppet rosszabbak.

2020. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Az öregek. A mai öreg generációról elmondható, hogy Kádár gyerekei, gyerekesek, nem értenek a politikához, de azért szavaznak, tele vannak ostoba, hamis nosztalgiával egy hazug kort illetően (arról egyik se tud, hogy a gulyáskommunizmust hitelből tartották fent) fontoskodnak, és sokszor kifejezetten agresszívek. Tisztelet a kivételnek.
2020. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Mindig vannak kivételek. Az egész Magyar társadalomban súlyos problémák vannak.
2020. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
87%

sztem sokkal elviselhetőbb még a legbunkóbb tini is, mint az idősek. Ebben országban az idősek 90%-a beképzelt, tájékozatlan, és meg van róla győződve, hogy mindent jobban tud.


Órákig tudnám sorolni a példákat, de csak néhány:


-öregasszony őrjöngve felhív minket, hogy hogy képzeljük, hogy villanyt csinálunk a nem tősgyökeres szomszédainak, azonnal tervezzük át!


-idős tanárnő blogbejegyzésben fikázza a fiatalokat, azért nyavalyog, mert a diákok nem ismerek a ’szántás’ szót, meg gyakran váltanak állást, mondja ezt ő, aki 140ért gürizik, és semmilyen piacképes tudással nem rendelkezik


-ha megnézed ezen az oldalon is az 50 felettiek hozzászólásait, azt látod, hogy beképzeltségen kívül semmiben nem emelkednek ki. érvelni nem igazán tudnak, nem vmi tájékozottak és megrekedtek a 90es években (az oktatás egyetlen hibája, h lusták a gyerekek etc.)


ergo dacára annak, amit az idősek gondolnak, semmivel nem értelmesebbek, vagy jólneveltebbek, mint egy 15-20 éves, sőt..

2020. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!