Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Brutálisan szerencsétlen...

Brutálisan szerencsétlen dolgok történtek velem egesz életemben a mentális problemaimtól es tőlem függetlenül is. Hogy merjek így bármit csinálni vagy bárhová menni?

Figyelt kérdés
A virus volt az utolsó csapás, azóta mintha egy rossz filmben lennék, ilyesmi csak egy cinikus nagyon rossz rémálomban történhetne, de velem mégis történik folyamatosan. Emiatt is biztos vagyok benne, hogy hiba volt megszületnem, napra pontosan a legrosszabbkor jött ez az egesz. De ezen kívül van már ezer féle traumám. Elegem van, nem bírom tovább. Szakemberek semmit sem segítettek. Tudom, hogy vannak, akik szenvedesre születtek. Ilyen a sors. Mar szinte az ajtón sem merek kimenni, mert TUDOM, hogy jönni fognak a filmbeillo rossz dolgok. Miért mondják, hogy ne legyek öngyilkos egy ilyen, mint en?
2020. szept. 14. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Azt vágod, hogy a vírus mindenkivel megtörténik, nem csak veled? Ugyanígy minden egyéb rossz dolog is megtörténik másokkal is. Ha ezt nem tudod egyedül elrendezni magadban, akkor fordulj orvoshoz.
2020. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szakembert keress akit sokan ajánlanak a neten, aki nemcsak gyógyszert ír, hanem pszichoterápiát is végez.
2020. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem egyedi munkám volt, amit nagyon nehéz volt csinálni es a virus teljesen tönkretette... aki egy kisboltban eladó, az ugyanúgy dolgozhatott minden nap. Nem, ennyi borzalom nem történik mindenkivel, sőt sok embernek pont, hogy minden sikerül, ezt látom a környezetemben.
2020. szept. 14. 17:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak azt látod amit látni engednek... mindenki cipeli a maga keresztjét, hidd el. Amikor ezt belátod, akkor fogsz a gyógyulás útjára lépni, lehet nem is kell már szakember majd hozzá.
2020. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 fele mentális betegségem van, mar reg látott szakember, semmit nem tudott velem csinálni. Hidd el, teljes rálátásom soha nem lesz senki életére, de azért van sok es látom, hogy a családom egyszerűen el van átkozva. Nincs ra más magyarázat. Nincs.
2020. szept. 14. 18:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor most erre milyen választ vársz? Ha elkönyvelted, akkor úgyse lesz jó semmi, vhogy vegetálj el... ette nincs jó tanács, te is kellenél hozzá, olyan nincs, hogy magatol oldódik meg vmi.
2020. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, hogy milyen választ várok. Ha tudnám, akkor mar nyilván nem kellene várni rá. Szeritem az, hogy elmentem orvoshoz a szoc. Fóbiám ellenére mar egy nagy lépés.

A vegetálás helyett pedig az öngyilkosság ezerszer jobb, de bárhogy akartam tanácsot kérni, nyilván mindig törlik a kérdést. Mert sajnos felkasztani magam nem tudom. A xanaxban bíztam sokáig, most mar tudom, hogy az nem ol meg.

2020. szept. 14. 20:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi egyebet írhatna még bárki erre. Nélküled nem fog menni a gyógyulás.
2020. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A nehéz ebben, hogy azzal, amikor azt írod: "nincs mit tenni", "családom el van átkozva", a kezedből "kiadod az irányítást" és külső körülményekre hivatkozva zárod ki, hogy jobb legyen.

Ezen lenne érdemes változtatni.

2020. szept. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A mentális betegsegeimtol es a személyiségzavaromtol teljesen függetlenül túl sok megmagyarázhatatlan extrém szerencsétlen dolog történt mar velem 26 éves koromra. A csaladomrol nem is beszélve. Tudom, hogy mindekivel történnek szerencsétlen dolgok, de nem így. Ez bizonyos pont után beláttam, hogy ez nem lehet véletlen.
2020. szept. 15. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!