Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy kövér, önbizalomhiányos...

Ha egy kövér, önbizalomhiányos, élettelen lúzer vagyok, jelenthet megoldást hogy kigyúrom magam?

Figyelt kérdés
Szinte 0 a szociális életem, nem merek beszélgetni emberekkel, az utcán úgy érzem mindenki engem néz, barátnőről meg álmodni sem merek, stb.
2020. szept. 22. 15:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is inkább lefogynod kéne. Személyszerint lányként nekem nem tetszenek a kigyúrt férfiak. Illetve nézz ilyen önértékelés helyreigazító videókat, pl. Brian Tracy meg stb.. Én is voltam nagyon önbizalomhiányos és rájöttem, hogy nem a külsőm a legfontosabb. Persze nagyon lényeges az is, és tud adni egy löketet, ha rendbe teszed magad. De inkább tudatosan agyban kell magadban felépíteni az önbizalmat, illetve olyan társaságo(ka)t vagy munkahelyet keresni, ahol értékesnek érzed magad. Hát nem könnyű feladat. Sok sikert hozzá és kitartást!
2020. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nagyon kevés az esély rá, de van.
2020. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha beleszeretsz, hidd el hogy óriási nagy boost lesz. Csak ne egyről a kettőre akarj mindent. Ez évek munkája. Ha számat akarsz, 2 év mire olyan minden amilyet te akarnál, de ehhez te is kellesz. Én olyan voltam hogy amint jött fel az izom rám, a haverjaim kezdték észrevenni, és viccelődni, idővel én is nevettem rajtuk, aztán csak összehaverkodtunk, után mégtöbb emberrel mikor mentünk bulizni. Rég elfeledett ismerősök mikor megláttak azt mondtak hogy de megváltoztál, és ezen a ponton már lesz egy kisugárzásod is, és magabiztos leszel kb mindenben, és ez látszik hidd el. Aztán azok az ismerősök is, ha nem kínálják fel hogy valamikor lógjunk már együtt, akkor ha te mondod, mindenképp belemennek, hisz ki mondana nemet, egy olyan emberre, akit leírtam? Nyilván a csajok csak megnéznek majd, neked kell tenned érte hogy legyen nőd, annyi különbséggel hogymásabb szemmel néznek rád, nem feltétlenül a tömeg miatt, hanem a kisugárzásod miatt.


Nekem legalábbis hasonló volt. Annyi az egész hogy én elhittem magamról hogy megy ez, meg minden f@sza. Én nem gondolom azt hogy ez nagyképűség, mivel szó szerint 0 önbizalmam volt, és nekem ez segített, és tényleg látszott valami rajtam. De beképzelt meg megint ne legyél, az megint nem jó. Türelem, és te kellesz hozzá. A sült galamb sosem fog kopogtatni

2020. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Kigyúrás" helyett én is azt mondom, hogy már az is sokat segít, ha átlagos vagy annál picit sportosabb vagy.


Nem kell testépítőnek lenned, de ha már nincs rajtad elrettentő túlsúly és látszik, hogy időt fordítasz magadra azzal már vonzóbb lehetsz.

2020. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Tudom, ez a "kigyúrás" kicsit úgy hangzott, mintha két hét alatt akarnám, de pontosan tudom, ehhez mennyi idő kell, illetve hogy az étkezésen is nagyban múlik.


Persze nem akarok olyan lenni mint akik testépítő versenyekre járnak, inkább emberi formát akarok még, de azért azt akarom hogy látszódjon rajtam, hogy tényleg edzek és az átlagnál több az izmom.

2020. szept. 22. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!