Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell ennyire gyűlölködőn...

Miért kell ennyire gyűlölködőnek lenni csak azért, mert egy "gyerek"nek jobb a ""fizetése""?

Figyelt kérdés

Most konkrétan arra a Larára gondolok aki 4 misiért vett autót.

Na és? Megteheti? ezek szerint igen. NA ÉS???

Pont egyidős vagyok vele. Van jogsim, amit a saját pénzemből csináltam.

Egy ismerős cégében dolgozom havi 200e Ft-ért. Amit órabérben számol, de egy hónapban max 200-at kaphatok.


Csak egy kis matek. tegyük föl nyáron 2.5 hónapot VÉGIG dolgozok. az 100e+200e+200e. az pont fél millió.


Plusz még év közben is dolgozok, de csak angyon kicsit suli után. így havi bérem lecsökken 90e Ft-ra.


10 hónap: az 900e Ft MAX! Akkor az évi 1.6 millió.

HA!! végigszenvedem magam minden egyes napon. És az viszont k*rvakemény, mert klímát szerelő cégben dolgozom és van, hogy az ország másik végébe kell menni.


14 éves kortól lehet diákmunkára menni 17-14 az 3.

3x1.6m = 4.8 JÉÉÉÉ több, mint Lara úgy kocsija.

Természetesen nincs ennyi, közel sem, mert ennyit nem tudok dolgozni, főleg suli mellett... meg ami lett is azt elköltöttem.


Lara meg modell. Mennyi zsozsót kínálhatnak neki, hogy gyere ide gyere oda.


Most akkor én is kapom majd a tömérdek "kapáljál a földeken" szövegeket?

Mert most ez a divat. Hogy leszóljuk azt, akinek több van, mint nekem.

Van osztálytársam aki NAPI 35ezret keres. Tuti feketén... De mégis annyit keres. Most én utáljam emiatt?? Az az ő dolga. Lara? Ő dolga. szülei kapcsolatainak hála bekerült olyan körökbe ahol híres lett. Nem meglepő.



És akkor ez most baj? dehogy baj. A fb kommenthoszárok szerint csak az a munka amit a parasztbácsi és néni a földeken művel napi 20 órában. Minimum.

a többi elkényeztetett söpredék.

Már hogy lenne b*sszameg??? 21. század. belváros. az irodista minimálbérért menjen ki vidékre kapálni? MINEK?????


Miért kell folyton "magunkhoz" hasonlítani a másikat?? Nekem sz*r életem volt, mert kapálnom kellett meg teheneket trágyázni, ezért ez a minimum NEKED is??


2020. szept. 26. 09:28
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
És akkor a 14 évesek honnan keressenek pénzt? anya adjon?
2020. szept. 26. 22:18
 32/33 anonim ***** válasza:
Igen. Másképp nem tudnak. Megjegyzem, manapság legalább lehet is értékelhető mennyiségű pénzt kapni diákszövetkezetek által közvetített diákmunkákért, illetve nem fognak becsapni, adózni sem kell , kivéve a személyi jövedelemadózást. 20-25 éve kb. olyan lehetőségek voltak, hogy elmehettél segédkezni nyári szünetben pár ezer/tízezer ft-ért . Amúgy nem tudom, te milyen világban élsz, hogy 14 évtől akarsz dolgozni éx úgy tudod, erre van mód. Nincs rá mód, két volt munkahelyemen is egy hét után szóltak a 18-at még be nme töltött diáknak, hogy nem jöhet dolgozni hozzájuk.
2020. szept. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
kihagyott a gépem pár szót : ..elmehettél könyvtárba, gyümölcsszesésre, címerezésre, szórólaposztásra, önkormányzathoz. Ezek elég rosszul fizettek.
2020. szept. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!