Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy kocsiba ül egy nő és...

Ha egy kocsiba ül egy nő és egy férfi és mindkettő rendelkezik vezetői engedélyel miért csak ( nagyobb %-ban ) a férfiak vezetnek? És ha feleség és férj ül egymást mellet akkor miért a férj vezet?

Figyelt kérdés
Először is leszögeznem ez nem valamilyen feminista kérdés. Ez csak a megfigyeléseim alapján merült fel bennem a kérédst . A normális értelmes válaszokat előre is köszönöm. Aki pedig csak trollkodni szeretne kerüljön köszönöm
2020. szept. 28. 16:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
8%

A nők nagy része egyáltalán nem tud vezetni, és ha szembesítik ezzel, akkor hisztizik mint a kb. 14 éves kérdező kiscsaj.

Ezek a tények.

csááá

2020. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
A 14 éves "nők" mondjuk lehet, hogy tényleg nem értenek a vezetéshez, tekintve, hogy annyi idősen dolgozni sem kezdhetnek el a jogosítványukon.
2020. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nálunk anyukám többet vezet, szinte csak ő vezet vagy én nagyritkán. Szeret is vezetni nagyon, és jól is vezet. Apukám kamionsofőr, szóval szívesen átengedi a kormányt, vezet ő eleget alapon, de persze, ha anyukám fárad, akkor cserélnek. Nálunk ebből sosem volt probléma. :)
2020. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nálunk is a pasim vezet legtöbbször, mert én utálok vezetni.
2020. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Egyébként el lehet a felkészülést a vezetői engedély megszerzésére úgy , hogy megtanulod pattentba a kreszt és amikor eléred a legalsó korhatárt a vezetői engedély megszérzésre akkor elezded de lesz egy alapod.A 21-esenek üzenem , hogy lehetek akár 16 - 17 éves is . Ezt ebből nem lehet megállapítani .
2020. szept. 29. 18:46
 26/30 A kérdező kommentje:
Miért ne tudhatna csak azért nem tudhat , mert nem spagetti van a lába között?
2020. szept. 29. 18:49
 27/30 anonim ***** válasza:

"Spagetti" függő vagy?!

Korán kezdted...

2020. szept. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
27-es eltaláltad nagyon szeretem a spagettit főleg a bolonyait. Egyébként a humort félre téve ez csak egy szinoníma volt. Ja és még nem kezdtem el mindenki magából indul ki!
2020. szept. 30. 18:37
 29/30 anonim ***** válasza:
Anyu vezetett anno nálunk többet, Apu nem szeretett (nem azért mert ivott, nem szeretett szimplán). Ma már 70 körüliek. Én városba nem szeretek, csak ha nagyon kell, vidéki utakon szívesen vezetek, városon kívüli vezetést szeretem.
2020. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ezt én is megfigyeltem már. Rám jellemző, hogy minden egyes ostoba társadalmi berögződést, íratlan szabályt megvetek, csak azokhoz alkalmazkodom, amikhez feltétlenül muszáj, vagy amiktől valamilyen előnyt remélek.


Jelenleg egyedül élek, a korábbi barátnőim közül senki nem tudott vezetni, de ha lesz ilyen, ragaszkodni fogok hozzá, hogy 95%-ban ő vezessen. Nem azért, mert én ne vezetnék szívesen, hanem a fent előadottak okán.

2021. dec. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!