Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék vagy egyáltalán...

Mit tehetnék vagy egyáltalán van mit?

Figyelt kérdés
Nyilván,hogy ezt a kérdést felteszem még nem adtam fel teljesen.Viszont már összeroppanok a nyomás alatt,magamban tartom évek óta ezt a sok érzelmet ami folytogat és senki a világon senki sem érti meg egy kis százalékát sem,nincs kinek el mondjam, nincs ahogy kiadnom.Hatalmas kő van a szivemen és senki sem húz magához,már annyiszor becsaptak és dobtak el maguktol az emberek elvesztettem az összes bizalmam és hitem.Csak kételkedem és már az az összakapargatott önbizalmam is csak illuzió.Túl sokszor törtem meg.Félek,és ezért annyira csalódtam magamban a legderüsebb legboldogabb és legtársaságibb személy vagyok vagyis azért küzdöttem hogy legalább annak tünjek.Egyedül akarok lenni elmenekülni,vagy valakiben megkapaszkodni.Tudom,hogy még hitegetem magam amivel mig lehet.De még a fényt az utat vagy a célom álmom nem találtam meg.18 éves vagyok,igen még nagyon fiatal.De a gyakori pánikrohamok a stressz az elutasitások az elitélések úgy érzem abba a semmibe kergetnek amiből már nem tudok visszafordulni...hihetetlenül a fáj a szivem.
2020. szept. 29. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt pedig azzal kéne kezdeni, hogy kiadod. Vagy magadban, vagy ha el akarod mondani és nincs kinek, akkor írj nekem, lehet nem értem meg én se, előre nem tudom, de lenézni biztos nem foglak. Meg persze szakember, lehet az is kéne. Ki kell adnod első lépésben.
2020. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Túl komolyan veszed ezt az életet, meg saját magad is. Lazíts, chill van tesó... egyszer úgyis megdöglünk mind, nem kell túlstresszelni.

Csalódni pedig az szokott, aki nem ismeri az embereket, nem tudja milyenek. Ismerd meg őket, és nem csalódsz többé.

A hiba MINDIG az ember fejében, sosem máshol.

2020. szept. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!