Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van élet a gyakori után?...

Van élet a gyakori után? Avagy mennyire szánalmas, hogy a gyakorifüggőségemről való leszokáshoz a gyakorin kérek segítséget?

Figyelt kérdés
Akadályoz a mindennapi teendőim elvégzésében, a szociális kapcsolataimban és a lelki békémben is. Mivel tölthetném ki az űrt?
2020. júl. 13. 10:51
1 2
 1/13 Sunshinedoll ***** válasza:
86%

Rá kéne jönni, mit kompenzálsz azzal, hogy minden egyéb teendőd helyett itt vagy. Mert ha szabadidődben vagy itt, azzal nincs semmi gond, de ha más teendőt hanyagolsz, az gáz.

Mit kapsz itt, ami tetszik és mondjuk máshol nem kaphatod meg? Önigazolást? Válaszokat? Segítséget? Egó löketet?

2020. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez összetett kérdés. Alapból nem sok szociális életem volt, de mióta gyakorizok, még annyi se. Nem voltam túl népszerű, mert unalmas vagyok. Itt hasznosabbnak érzem magam, mert nem számít sem a külsőm, sem a fellépésem, csak a gondolataim, hülye pedig nem vagyok szerintem, inkább gyáva a való életben.

A másik, hogy itt ahhoz a témához szólok hozzá, amivel képben vagyok, a többit hagyom. Nem úgy, mint a valóságban, ahol random jönnek a témák, nem válogathatok.

A harmadik, hogy nekem is többet segítenek itt, mint az életben. Választ kapok a saját, vagy mások kérdéseire. Nem vagyok kizárva a beszélgetésekből, mint a valóságban, ahol már azért is dühösek, ha kérdezek, vagy hozzászólok valamihez.

2020. júl. 13. 10:59
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Üdv sorstàrs!:)

En is függö vagyok hbar en nem akarok leszokni.


Leszokashoz sztem annyi kell (nalam legalabbi)hogy eszrevettem akkor hanyagolom csak a gykt ha baratokkal vagyok. Ergo ha minden napom hawaii lenne es nem lennék megkötözve azokkal a nyavajakkal amik az önfenntartashoz kellenek, hanem elhetnék mint hal a vizben idöben korlatlanul (akkor kelek fekszem jövök megyek mikor akarok), a gyk jelentösège leszükülne nekem egy spam reklamra.

2020. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Légy üdvözölve a kérdésem alatt, érezd otthon magad! :D

Van benne igazság, de én ilyen körülmények között sem biztos, hogy hanyagolni tudnám. :D

2020. júl. 13. 11:08
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Hat nem tudom. Amikor minket leallitottak a rendörök meg atszallitottak a rendörkocsiba es oisilnem kellett es nem engedtek :D, mint valami bonnie es clydot ugy kezeltek :D,aztan bent spanolhattunk velük, aztan tiszta izgalom volt kiballagni tölük, hamarabb engestek ki nem volt nalam jogsi sem de a rendör mondta menjek nyugodtan es de az utat sem tudtam, grasszaltam egy nagycsomot mire vegre jöttek a többiek, aztan minden happy, nekem a telefon se jutott joforman eszembe nemhogy a gyk :D ahol baratok vannak ott aztan minden van..
2020. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lasd mssnaposok c film is pl :)
2020. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

2007 óta használom az oldalt, szerinted? :D Én azért szoktam ide, mert akkor voltam terhes, és született a fiam, viszont egyedülálló voltam, naphosszat csak kettesben a babával, nem nagyon volt kihez szólnom. Hú, nagyon más volt akkor még az oldal... :)

Idő közben férhez mentem, született mégegy fiam, már ő is lassan öt éves. De igazából amiért már kevesebbet használom az oldalt, az az, hogy régen ugye mindig laptopról léptem be, eleinte még nem is volt okostelefon, és utána is, amikor már lett, sokáig nagyon sok honlap olvashatatlan volt mobilról, nem volt rá optimalizálva, úgyhogy ha otthon voltam, még pár évvel ezelőtt is főleg laptopról neteztem, nekem sokka látláthatóbb, könnyebb a kezelése, és főleg sokkal könnyebb írni normális billentyűzeten (10 ujjal, vakon gépelek, tanultam). Aztán pár éve elromlott a laptopom, úgyhogy rákényszerültem, hogy a telefonom legyen az elsődleges eszközöm. Na arról viszont nem szerettem gyakorizni, nagyon ritkán veszem rá magam, hogy egy hosszabb mondandót telefonon pötyögjek be, mert a sima gépeléshez képest baromi lassú, állandóan javítgatnom kell, ha belejavít a telefon, stb. Persze közben vettem új laptopot, de már elég ritka, hogy bekapcsolom. Úgyhogy ide is csak akkor jövök fel, ha a laptopot valamiért be kell kapcsolnom (lásd most). Telefonról max olvasgatni szoktam, ha éppen nagyon ráérek, de írni már csak olyan kérdéshez, amihez elég 1-2 mondatban válaszolni.

2020. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Merülj el valamilyen hobbiban (akár többen is).

Én akkor gyakorizom, ha

- agyhalott vagyok

- kevés időt szeretnék kitölteni (pl. most fő az ebéd, nemsokára készen van, kár már bármibe is belekezdeni)

2020. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem szánalmas, valamiért ez az oldal ezt teszi az emberekkel. Én is ráfüggtem, mondjuk azért nem gátol a mindennapokban. Esetleg töröld ki a fiókodat és akkor sokkal nehezebb lesz kérdéseket nézegetni meg válaszolni. Tudod ez olyan, hogy a chipsből is csak akkor veszel mégtöbbet, ha ott van előtted, ha már a boltba kéne menni érte, akkor már nem. De nem vagy egyedül, én se vagyok szép, beszélni se tudok annyira meg unalmas is vagyok.
2020. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Akkor is itt lennél, ha havi 100 gigabyte adattal bírnál? Akkor is itt lennél, ha havi 800 ezret kapnál öt évig a Lélek szem Kft-től? Szóval ha ezekre Igen a válasz, akkor függő vagy.
2020. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!