Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit tartotok szánalmasnak?

Kit tartotok szánalmasnak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 16:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10-es. Valami leszokó csoportba nem tudsz elmenni? Családod, barátaid nem tudnak segíteni, hogy szakszerű segítséget kapj hozzá? Nem volt ilyen ismerősöm, nem tudom hogyan van, de biztos van rá lehetőség, hogy nem csak önerőből kelljen. Az úgy szinte lehetetlen.
2020. okt. 2. 08:45
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Az a helyzet hogy én már nagyon súlyos függő vagyok. 18 éve használok szereket, és 3 éve értem el ennek az "útnak" a végéhez. A kokainhoz, és a heroinhoz. Sajnos így hogy intravénásan használok, így nem sok esély van rá hogy egyedül leálljak. Ez nagyon erős függőség, és számomra már egy életforma.

A másik hogy kemény szociális fóbiám van. Ezért nem bírom a bennlakásos rehabokat, amik talán még használnának...

Az 1 éves bentlakásos rehabnál elvileg még lenne esély, de nem tudok másokkal együtt élni (mert mindig egyedül voltam). Már próbáltam és 2 hét után inkább kijöttem, mert azt hittem megőrülök. Nem anyagozni jöttem ki, és pl akkor full csöves voltam. A híd alatt aludtam, mert ott is jobb (megszokottabb) volt, mint másokkal együtt.

Így hogy egyedül nem megy - másokkal meg képtelen vagyok együtt lenni.. Sajnos nincs sok esélyem...

2020. okt. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A magukat "falu bikájaként" tálaló beképzelt majmokat. Azokat, akik úgy tekintenek magukra, mint akik megkerülhetetlenek, - abban a tévképzetben élnek, hogy személyük a Föld tengelye és/vagy leállna a világtörténelem menete, ha nem léteznének. Azokat, akik biológiai csodaként ünnepeltetik a környezetükkel, hogy sikerült lefénymásolni saját magukat. Azokat, akik minden különösebb indok nélkül lenéznek, alacsonyabb rendűnek állítanak be másokat. Azokat, akik soha, senkire, semmilyen körülmények között nincsenek tekintettel, ismeretlen fogalom előttük az empátia. A kíméletlen törtetőket. A rongyrázókat. A tét nélkül is folyamatosan hazudozókat, ferdítőket. Hosszú a lista...
2020. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden exemet. Mind átvert, volt aki meglopott, stb.
2020. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!