Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A feminista mozgalmak mivel...

A feminista mozgalmak mivel indokolják a női nem magasabbrendűségét?

Figyelt kérdés

#jog #férfi #nő #feminizmus #mozgalom #magasabbrendűség
2020. okt. 3. 09:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%
Csak azok a férfiak gondolkodnak így a feminizmusról, akiknek szorongatja a tökeit a tény, hogy mostantól nem lesznek alanyi jogon különbek, hanem fel kell emelni a valagukat és kiérdemelni a hatalmat, a jobb fizetést, azt, hogy felnézzenek rájuk vagy egyáltalán, hogy férfinek számítsanak, ne egy ergya kis pöcsnek.
2020. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem állítja ezt egy feminista mozgalom sem, de személy szerint én azzal indoklom, hogy az embertelenség mindig a férfiakhoz kapcsolódik. Teljesség igénye nélkül: emberkereskedelem, parafíliák, nemi erőszak, családon belüli erőszak, kisebbségek elnyomása, melyszegenysegve élők kihasználása, a bolygó élhetőségének tönkretétele profitért, vallásháborúk, az, hogy szinte minden amit elértek és megalkottak a férfiak, az mások kárára történt, stb stb.


Az, hogy annak ellenére, hogy MINDEN létező feminista írás elérhető számotokra, de mégis azt hiszitek, hogy a feminista nők le akarnak igázni benneteket, pusztán a saját selejtes világnézetetek kivetítése a nőkre. El sem tudjátok képzelni hogy valaki ne akarjon hatalmi harcot, vérontást meg a másik elnyomását, pusztán azt, hogy békésen élhessen.

"Uhh ha a nőkön múlna, akkor a férfiaknak nem lennének jogaik, és szolgálniuk kéne a nőket".

Nem.

Tudom, hogy ezt szinte lehetetlen megértetni akkor, ha y kromoszómád van, de a nők csak annyit akarnak, hogy ne keljen egy férfi világban élniük, hanem egy emberhez méltó világban.

2020. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
40%
A feminacik szerint a ferfiaknak sok ezer evvel ezelott elkovetett allitolagos buneik miatt kell most bunhodniuk. Ezert akarjak kiirtani, megsemmisiteni a ferfiakat, kulonosen a feherboru ferfikat.
2020. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
32%
Logikát ne keress ebben, mert nincs.
2020. okt. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
35%

8-as vagyok.

A gyengébbek kedvéért: nem, nem gondolom hogy a nő helye a konyhában van, ahogy azt se hogy a nő verve jó, és nem szoktam bunkó lenni a nőkkel (csak ha ő is bunkó velem).

Ha én ezt belátom akkor ti is lássátok be hogy pl. hatalmas logikai hiba egy mondjuk 1 éve a cégnél alapszinten dolgozó nő fizetését a főnök fizetésével összehasonlítva szexizmust és wage gap-et kiáltani csak mert a főnök férfi. Ahogy az se érv hogy "hát de több férfi vezető van". Talán azért van több férfi vezető mert sok nő egy idő után nem munkamániás öltönyös agyonstresszelt hulla akar lenni hanem nem is tudom, családra vágyik (tessék egy radikálisan új gondolat csak nektek: férfi és nő sokszor nem ugyanarra vágyik és ez teljesen rendben van). Legtöbbször egy olyan férfival aki legalább annyit keres mint ő maga, amire egyre kevesebb a lehetséges jelölt ahogy a nő halad felfelé a céges ranglétrán. Egy nő számára a karrierhajhászat egyenes út a magányba olyan önáltatások közepette mint pl. "a férfiak megrettennek egy ilyen erős™ és független™ nő™-től", miközben valójában ő maga lett válogatósabb.

Írhatnék még a női kvótáról (vajon miért akarnak a feministák kvótát a parlamentben és a cégvezetői szinteken, de véletlenül se az építkezéseken vagy a metróaluljárókban), arról hogy ugyanazért a bűncselekményért egy férfi rendszerint súlyosabb büntetést kap mint egy nő, vagy hogy családjogi pereknél az apának kuss a neve, csak fizessen mint a katonatiszt (elvált szülők gyereke vagyok, tudom hogy megy ez).

De inkább itt hagyom ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=tTkGdG5-mLk

https://www.youtube.com/watch?v=1fC49ZyxUig

Jöhet a lepontozás hölgyeim, én végeztem.

2020. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

12

" a kegyetlenség a férfiakhoz kapcsolódik"? Nagyon érdekes. Vajon eleve kegyetlennek születnek? Mármint a feministák szerint.

2020. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
79%
Miért nincsenek olyan filmek, amik régen - egy hőfős nő egy férfi? Egyre többször meg nem engedett a pozitív férfiábrázolás. Queen's Gambit (fiktív) és Társai a Netflixen. Nemcsak bennünket néznek hülyének, a nőket is.
2020. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
60%
! Update. "Megdőlt a vadászó férfiak, gyűjtögető nők elmélete", legalábbis a Randy Haas és a Kaliforniai Egyetem szerint, hozta le mások mellett az NLCafe. A cikkben olvasható, a nők akár fele vadász volt az őskorban kontinensektől függetlenül! Nem tudom a gyerekre ki vigyázott vagy hasonló, de ezt nem indokolta. :D Kezd röhejes lenni, dobjuk ki Zdenek Burian rajzait és fessük fel magunkat, ahogy gyűjtögetünk. Most dobta fel a Face kb. 200 megosztás után.
2020. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%

18

Randy HAAS?

2020. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Korrekt! Randy Haas.
2020. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!