Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem ezt a helyzete...

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? (lent)

Figyelt kérdés

Elvált szülők gyermeke vagyok. Apukámnak van egy élettársa, akivel folyton veszekednek, és ennek én is megiszom a levét, hiszen amikor valami konflikuts van közöttük, apukám párja felhív engem, és ugyanígy kiabál velem is, hogy apukám ilyen, meg olyan, egyszóval rám terheli ezt az egészet, pedig engem nem igazán érdekel, és nem tudom befolyásolni.

Ennek ellenére ezt nagyon nehezen viselem, és nem tudom, mit tudnék tenni ez ügyben, nem látom ennek a helyzetnek a végét.

Ti mit tennétek az én helyemben? Próbáltam már beszélni velük, tudják mindketten, hogy ez nekem rosszul esik. Apukám nem terheli rám ezt, de a párja igen.



2020. okt. 4. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki megegyszer hogy ha ilyenert fog hivogatni nem fogod neki a telefont felszedni.Neked ehez semmi kozod,felnőttek oldjak meg maguk kozot.
2020. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megmondanám, hogy ha apukámmal van baja, akkor beszélje meg vele, engem akkor hívjon ilyenek miatt, ha velem van baja.
2020. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálunk is telibe ez a helyzet. Igazából én elviselem de ha neked rosszul esik szerintem beszélj apukáddal hogy mondjon valamit a párjának,mondja meg neki hogy veled nem beszélhet így. Vagy csak egyszerűen ne menj oda apud párjához amikor panaszkodni akar.
2020. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!