Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy bunkó...

Miért van az, hogy bunkó vagyok ok nélkül?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy nagyon bunkó vagyok ok nélkül az emberekkel pedig tudom, hogy ez nem én vagyok. Érzem a késztetést arra, hogy ironikusan és flegmán, lenézően beszéljek azzal a személlyel aki épp hozzám beszél. Sajnos, próbáltam kedves lenni, de egyszerűen nem megy. Amikor ez megtörténik akkor utána érzek bűntudatot, de akkor sem tudok bocsánatot kérni, mert egyszerűen nem engedi az agyam vagy nem tudom elmagyarázni rendesen. Tudom, hogy ha így olvasod amit írok akkor azt hiszed, hogy egy közönséges bunkó ember vagyok, de tényleg nem tudom mi a baj velem nem akarok ilyen lenni, de egyszerűen nem megy. Valaki megtudná mondani mi a baj velem?

Pszichológushoz nem mehetek, mert régebben az édesanyám vert és még nagyon durva dolgok történtek a gyerekkoromban és, ha ezeket elmondom akkor bajba fogom sodorni. Lehet, hogy valamilyen személyiségzavarom van?

17/l


2020. okt. 7. 19:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*hibázott
2020. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jahh, és anyádnak támogatnia kéne téged abban, hogy segízs magadon, ha ezt nem teszi meg, vagy kiakad, mert kiderül, hogy miket csinált, az csak azt igazolja, hogy megeheti a fene ott, ahol van, nem érdemli meg a jóindulatodat.
2020. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Plusz még egy dolog, a fentiek nagy esélyel csak egy fiktív helyzetet vazonak fel, ugyanis, ha jól tudom, nem igen derülhet ki semmi, mert a pszichológust titoktartás kötelezi....
2020. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!