Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A futárok miért olyan értetlenek?

A futárok miért olyan értetlenek?

Figyelt kérdés
Mindig munkaidőben szállítják az árut amikor nem vagyok otthon és munkaidőben én is dolgozom. A futárok meg néha elég bunkók, nem tudják felfogni hogy dolgozom, nincs otthon senki. Ha meg mondom hogy hozza a munkahelyemre akkor is megy a sírás rívás, oda sem ugornak el. Szállítási címnek meg nem adhatom meg a munkahelyem, mert a portásunk elég gyökér, kollégák rendelt cuccait ellopja. Még az ebédjüket is megeszi.
2020. okt. 10. 16:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

10:

Van, amit csak rendelni lehet, vagy különben nagyon macerás. Rendeltem már olyan terméket is külföldről, ami itthon sehol sem volt kapható.


Nem panaszként írtam, meg tudom oldani, csak akkor rendelek nem csomagpontra, ha biztosan át tudom venni. Sőt, gyakran rendelek online az adott boltban átvétellel. Ettől még sok olyan webshop van, ahol hiányolom az alternatív megoldásokat.

2020. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ebben a történetben egyedül te vagy a gyökér.
2020. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem jó kedvemben rendelek internetről. Drága minőségi whiskeyket rendelek amiket a teszkoban nem lehet megvenni.
2020. okt. 10. 20:15
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

A futárnak is van munkaideje, ő is a munkáját végzi. Nyilván nem fog a kedvedért munkaidőn kívül futkározni. Másrészt meghatározott útvonala van, nem kóvályoghat csak úgy, mert valami szerencsétlen képtelen a munkahelyére rendelni az árut.

Ha meg kell változtatnia az útvonalát, az neki plusz költség, ráadásul megvárokaztatja a többi ügyfelet. Rendelj automatába vagy postán maradóra.

2020. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Csomagpont vagy csomagautomata a megoldas
2020. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
41%
Megadhatod a munkahelyed címét, nem a futár hibája, hogy a portás lop.De erre is van egy idősáv, nincs a futárnak ideje arra, hogy újratervezze az útvonalát mert a város másik végébe óhajtod a csomagod. Amúgy meg kérd pikpak pontra, vigyáznak rá és akkor veszed át amikor ráérsz.
2020. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%
Ha van otthon lévő szomszéd, megkérheted őt, feltéve ha olyan viszonyban vagytok.
2020. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
38%

Erre van az Egyesült Királyságban az a megoldás, mikor kirakják a kézzel írt táblát az ajtóra, hogy "Leave the parcel on the doormat", azaz "Hagyja a csomagot a lábtörlőn".


Csak hát kishazánkban Kanálos Hozéármándó ugyebár kíváncsi természetű, ezért ez kivitelezhetetlen...

2020. okt. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
63%

Szóval előre tudod, hogy nem fogod tudni átvenni a csomagot azon a címen, amit megadsz, de azért oda rendelsz... Okos. Aztán még elvárod, hogy a futár tegyen neked szívességet. Ő dolgozik, nem a te személyi csicskásod. Az az egyéni szoc problémád, hogy nem tudod sehol átvenni. Te nem tudod felfogni, hogy ők is dolgoznak, rengeteg címük van, nem érnek rá minden gyenge képességű ember külön óhajait teljesíteni. Ő felfogja, hogy nics otthon senki, csak nem érdekli, mert ez nem az ő baja. Nem érdekli az sem, ha te nem kapod meg a piádat, mert annyi eszed van, hogy rendelsz, mikor át sem tudod venni. Ez csak a te nyűgöd, neked is kell megoldanod.

(Pl. a Whiskynet amúgy hagy pikpak ponton csomagot, én is oda szoktam rendelni. Meg lehet ám oldani a problémákat, ha egy kicsit gondolkozol is, és nem csak azt várod, hogy mások alkalmazkodjanak hozzád.)

2020. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!