Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus miatt, miért...

Szunyo37 kérdése:

Koronavírus miatt, miért értetlenek az emberek ennyire?

Figyelt kérdés
Sajnos én abba a helyzetbe vagyok, hogy dolgoznom kell, és nem tudok otthon maradni. Kocsival járok, és azt látom, hogy az emberek kint járkálnak az utcán. Fiatalok csoportban. 14.ker Rákospataknál kézen fogva sétálnak az emberek, maszk, kesztyű nélkül.Ideje lenne bevezetni a karantént. Szerintem.
2020. márc. 20. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Igen... sajnos felelőtlen mindenki. Pedig nem értik meg, hogy sok fiatal is kórházba fog kerülni. Még ha nem is hal meg, 40%-a USAban a kórházba kerülteknek fiatal és középkorú.

Plusz az idősek elől is elveszik majd a helyet.


Rég kijáráso tilalom kéne és bevetni a hadsereget.


Egy kalasnyikovos járőrt meglátva talán észbekapnának a trécselő nyuggerek meg a kézenfogva smacizó párocskák, hogy katasztrófahelyzet van!


Nem azért áldozzuk be a munkahelyeinket, a cégeinket hogy ezek a vadbarmok tavaszi szünetezzenek.

2020. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos értetlenek az emberek. Itt tényleg a tiltás, és a katonaság kell. Börtönbe zárni a felelőtleneket.
2020. márc. 20. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, hogy a szabadban járkál, mert hosszú távra kell készülni, és akinek kertes háza van, ok, de egy lakásban tényleg nehéz lehet. De ezt meg lehetne tenni úgy is, hogy közben nem bandázol, nem pletyizel, nem fogdosol össze mindent, hanem tartod a távolságot. De zárt helyekre járkálni, zsúfolt helyekre menni, vendéglátóhelyekre beülni stb. most nem lenne szabad. (Egy csomóan azt hiszik, most lehet ügyeket intézni...)
2020. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert még jól vannak- még....
2020. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a vacak hamar másfél hónap alatt megszűnne, ha az emberek engedelmesen otthon maradnának. Na ezért kell szót fogadni a szeretteink érdekében. MARADJATOK OTTHON NE LEGYETEK ÉRTETLENEK!!!!!:
2020. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én követelem a karantént. Aki indokolatlanul elhagyja a lakását, az börtön. Ha túl éli.
2020. márc. 20. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Az emberek mindig is értetlenek voltak, csak most feltűnőbb. Eddig max legyintettünk a hülyêkre, most bele is halhatunk, szóval van külömbség.
2020. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Be kell zárni minden közintézményt és meg van oldva a probléma.Meg kötelezővé tenném a házi karantént.
2020. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!