Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj, ha egy lány fiús,...

Miért baj, ha egy lány fiús, egy fiú pedig lányos?

Figyelt kérdés

2020. okt. 10. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
2020. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem a 14. században élünk, nyilván nem baj
2020. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Mert egy fiu legyen fius, egy lany meg legyen lanyos … de amúgy nem baj csak furcsa.
2020. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

A fiús lányok bejönnek.

Az amiatt nem baj, mert nem érdekelheti minden lányt olyan szinten a divat, a hiszti meg minden. Ezzel nincs semmi baj, ha egy lány tényleg lazábban öltözködik meg ilyesmi.

De ha a lányos fiúk inkább a melegek közül is a passzívok. Ott nagyon nincs rendbe valami ha egy fiú ilyen, az "gondra" utal. Akkor valószínűleg a másik csapatban játszik.


A fiús lányokról is lehet ezt feltételezni, de a tipikus lányos lányok se százasok szerintem. A fiús lányok közekebb állnak az eredeti vonalhoz.

2020. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Pár napja történt a buszon késő este: az egyik megállónál egy agyontetovált karú csaj és egy rózsaszín pulóveres pasi sodródott egymás mellé a leszállásnál. Vicces látvány volt (remélem, a nő nem kezdte el molesztálni a fiúkát). :D
2020. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%

Hát a fiús lány az oké de a lányos fiú milyen lehet? :OOO


Szerintem az utóbbi semmi esetben sem normális.

2020. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Abszolút nem baj, de azért jobban szeretem, ha a lány lányos, a fiú fiús. Néhány esetben úgy érzem, csak azért csináják, mert divat. Főleg a fiúk.
2020. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Már egy ideje divatba jöttek a metro pasik.
2020. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Összességében a válaszokból az jön le, hogy sokkal jobban elítélik a lányos fiúkat, mint a fiús lányokat. Miért?
2020. okt. 10. 20:03
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem baj. Létezik olyan, hogy egy pasi metroszexuàlis, ez sok csajnak bejön (nem viccelek, sok ilyen csajt ismerek).

A fiús lányok pedig nem olyan ritkák, én is annak tartom magamat, nyilván nem hordok férfi inget, meg férfi pólót, női ingeket hordok, meg blúzokat, de utálom a szoknyàt, általában farmerben járok, nem veszek fel kisruhàt, csak ha alkalom van, nem nagyon sminkelek, stb. Ettől adok magamra, borotvàlkozom, fürdők, járok kozmetikushoz, csinálok női dolgokat, és hetero vagyok. De én gyerekként is fiús játékokkal játszottam, kisautó, katonafiguràk, stb.

"Férfi" szakmàval is foglalkozom egyébként, és emiatt végképp sokan hülyének néznek.

Mégis volt már pár pasim, és van most is.

2020. okt. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!