Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj, ha egy lány fiús,...

Miért baj, ha egy lány fiús, egy fiú pedig lányos?

Figyelt kérdés

2020. okt. 10. 18:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8%
Nekem nincs gondom azzal,ha egy lány fiús. Szerintem menő is,fordítva már nem az.
2020. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Miért?
2020. okt. 20. 17:00
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Én pl. fiús lány vagyok és szerintem egyáltalán nem menő a folyamatos bevásárlási hajlam. Égnek áll a hajam attól,hogy ha meg hallok valakit arról beszélni,hogy úr isten a pasim így meg úgy. Meg sipítoznak össze-vissza,a kezükre boszorkány karmokat szerelnek fel,az egész csaj úgy néz ki mint egy baba. Meg azt tartják menőnek,ha valami oltári gáz beszólást tudnak a másik fejéhez vágni... Ha egy pasi ilyen,akkor legyen,csak tőle is agyfaxt fogok kapni.
2020. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Lányos fiún azt értem, hogy nem feltétlenül a fiús témák érdeklik, nem maszkulin mondjuk a megjelenése (ilyen genetikailag), érzékenyebb mint egy átlag fiú.

Nekem van több ilyen fiú ismerősöm is és látom, hogy a társadalom fenntartásokkal kezeli őket.

2020. okt. 20. 17:54
 15/17 anonim ***** válasza:
84%

Hát én fiúként vékony vagyok illetve érzékenyebb típus is, könnyen meghatódom ha arról van szó, de ettől függetlenül én nem tartom magam lányosnak.


Bármilyen spártai körülményt elviselek, egész nyáron kőművesként melóztam (voltak napok mikor reggeltől estig 30 kilós betontömböket cipeltem), szóval fizikailag abszolút nem a lányos vonás jellemző rám.


Arról meg nem tehetek, hogy a külsőm olyan amilyen. Majd elmegyek egy kivizsgálásra azért, hogy nem e betegség miatt nézek ki így, bár kétlem.



Szóval két oldala van az éremnek :D

2020. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#15 A leírtak alapján sem tűnsz lányosnak.🙂

Érdekes, hogy mennyire másképp reagáltok egy lányos fiúra.

2020. okt. 20. 18:24
 17/17 Szlgymonika válasza:
74%
Szerintem egyikkel sincs baj. Én kedvelem azokat a fiúkat akiknek kicsit hosszabb hajuk van és nem csak az izmaikkal foglalkoznak, és eltűrik a romantikus filmeket. Persze nem mondhatom hogy lányosak hanem inkább gyengédebbek. Szerintem te se arra gondoltál hogy szoknyában járkálstb. Ezt ember válogatja.
2022. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!