Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szeressem meg önmagam?

Hogyan szeressem meg önmagam?

Figyelt kérdés
nem utalom magam teljes mertekben, de azert eleg messze allok attol, hogy valoban elfogadjam es szeressem magam. külsőre nem vagyok atlagos ugy vélem, foleg a stílusomat tekintve. a stilusom szeretem nagyon, másnak erzem tole magam kicsit a tobbi embernél. ámde azon kivul semmit se szeretek magamon, tonkre tesz, hogy nagyon sok embert jobbnak es különbnek latok magamnal, szeretnek olyan lenni mint ok.
2020. okt. 11. 09:04
 1/2 anonim válasza:
100%

Próbálj meg magadra fókuszálni. Gondold át, milyen tulajdonságokat szeretsz magadban. Segíthet, ha le is írod őket.Ne másokhoz hasonlítsd magad, csak magadra koncentrálj. Gondold végig, mit szeretnek benned mások, mi az,amitől különleges vagy. Ha a stílusod egyedi, az például tök jó pont szerintem. Ne akarj mindenáron olyan lenni mint "ők". Találd meg inkább önmagad, és legyél "te". Állj a tükör elé, és győzd meg magad, hogy te így vagy jó.

Lehet üres motivációs szövegnek tűnik amit írtam, de szerintem hatásos:)

2020. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne a stílusodtól várd hogy különbbé tegyen masoktól. Inkább a személyiséged emeljen ki a tömegből. Amúgy milyen stílusod van? Van egy sejtesem de tökre érdekel.


Igazából pont egy olyan világot élünk ahol a külső túl van értékelve

Nagyon sok minden felszínessé vált és a fókuszba leginkabb a külsősegek kerütek. De neked nem kell a külsőd alapján definiálni magadat.


Ha én a külsőm alapján akarnám az identitásomat meghatározni akkor csak egy goth lány lennék a több ezer közül. Viszont én utálom magamon a jelzőket a felesleges skatulyákat. Inkább a személyiségem alapján identifikálom magamat.

Ajánlom ezt neked is.


Mindenkinél lesz szebb meg jobb az élet már csak ilyen. Ezt el kell fogadni. Ennek az elfogadásához viszont kell az önismereten dolgozni. Mert az önszeretet önelfogadás nagyja az önismeretből fakad. Ha ismered magad pontosan tisztában leszel az erősségeiddel a hibáid felismerésével pedig tudsz azokon dolgozni.


Ami nagyon fontos ne másokhoz hasonlítgasd magad. Ne mássá hanem önmagad egy jobb változatává akarj válni.

2020. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!