Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz egy nőnek buta...

Mitől lesz egy nőnek buta hangja (mégha tényleg buta is)?

Figyelt kérdés

Több nőt is ismerek akiknek buta hangja van. Ilyen mély, kb azonos hanghordozással. Semmi nőiesség, süt a butaság már a hanghordozás alapján is. Nem vagyok előítéletes, de mindig kiderül hogy sült buta a csaj.

Nemrég megismertem egy nagyon dekoratív, igényes külsejű hölgyet, hát bárcsak ne szólalt volna meg. Ilyen “hő, mi kéne” típusú hanghordozással beszél és óriási butaságokat hord össze, nagyon együgyü témái vannak. Próbáltam a jó oldalát nézni, hogy milyen kedves de nem segített.


Miért lehet ez hogy a legtöbb esetben a butasághoz egy buta hang is tartozik? Ami alapján már az első megszólalásból lehet tudni, hogy iq betyár a csaj. Miért alakul ez ki?


2020. okt. 12. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
A műveletlenségből, tájékozatlanságból, és abból fakadóan, ha vki nem olvas, az megjelenik a beszédében, így a hanghordozasaban, hanglejteseben is. Ez ugyanolyan, minthogy a tekintetből is lehet következtetni arra, hogy vki mennyire intelligens
2020. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Meeee buta. Szegényes a szókincse, nem tanult meg szépen, igényesen beszélni, gesztikulálni, hangsúlyozni. A beszédet csupán a vágyai és problémái közlésére használja. Második szava a "hallod g*ci" és a "bazdmeg". De ez a férfiaknál is ugyanígy van. A kondiban mindig stíröltem egy palit, nagyon jól nézett ki. Aztán egyszer megszólalt. Hát gyorsan kiábrándultam.
2020. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!