Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy győzzem le a tűktől való...

Hogy győzzem le a tűktől való félelmem?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendszeresen vérplazmát adni, mivel úgy érzem, hogy ezzel jót tennék. Viszont félek a tűktől. Mármint úgy rosszul vagyok a tudattól, hogy belém szúrnak valamit. Annyira viszont nem durva a helyzet, mivel pl ha valami miatt vérvételre megyek, és nem nézek oda akkor tök jó érzésnek elém meg. Inkább csak a tudat, hogy megszúrnak...


Hogy győzzem le a félelmet?


2020. okt. 12. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet hülyeség, de halálosan komolyan gondolom... Kezd el varrni, ruhát, plüsst, amit szeretnél. Egy hónapig voltam modell-divat iskolában női szabó szakon, és annyiszor szúrtam meg magam a tűvel varrás közben, hogy leírni nem tudom.
2020. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szoktam varrni, de azoktól a tűktől nem félek
2020. okt. 12. 18:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"úgy érzem, hogy ezzel jót tennék"

A bankszámládra gondolsz? :-)


Ha vérplazmát nem tudsz adni, adj vért. Azzal is segítesz, és még rosszul sem leszel. Annyi, hogy pénzt nem kapsz érte.

2020. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából mindegy, mert véradáskor is belém szúrnak egy tűt
2020. okt. 12. 19:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Megszokod. Ennyi. Idosebb korodban mar eszre sem fogod venni, annyit fognak szurkalni ossze-vissza.


Szoval minnel tobbszor gyozod le a felelmedet, annál hamarabb szoksz hozza a szurkalashoz.

2020. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy jó érzésnek éled meg, ha vérvételre kell menned...
2020. okt. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az érzés az jó is. De ha odapillantok már rosszul vagyok
2020. okt. 13. 06:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, épp az a normális, ha az ember nem szereti, ha szurkálják.
2020. okt. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ne pillants oda.. :-)
2020. okt. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon kemény fóbiàval küszködök, és nem tudom legyőzni. Simán pànikrohamot kapok még a témàtól is, nem kell látnom sem.

Talán teljesen részegen nem érdekelne, mert akkor, ha szétverem az öklömet sem nagyon érzek fájdalmat.

2020. okt. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!