Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj, amiért...

Velem van a baj, amiért gyűlölöm a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy érzelmi analfabéta vagyok és azért nem bírom őket (lehetséges, mert ökörségeken se tudok nevetni és utálom az olcsó poénokat illetve a romantikus nyáladzást is utálom) vagy pedig azért, mert ez teljesen logikus dolog, esetleg valami trauma és tudatalatti sérelem.

Utóbbi talán azért lehet, mert szűz vagyok 27 évesen és nem valószínű, hogy lesz valaha is barátnőm gyerekem meg főleg nem, hiszen genetikai betegség miatt krónikus beteg vagyok és sosem lesz nő, aki velem akarna vállalni gyereket így tudat alatt meggyűlöltem őket. De a társadalom mégis megköveteli ezt a családmodellt akkor én hogy tegyek ennek eleget, ha nem lesz rá esélyem?



2020. okt. 17. 20:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

1. Az teljesen normális, elfogadható dolog, hogy valaki nem akar gyereket. Én is úgy érzem, nem akarok, bár még változhat. Mindenesetre most nem akarok.


2. Az, hogy gyűlölöd őket, viszont elég durva...

2020. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%

Nekem nincs gyerekem sajnos, de nem sajnálom a családoktól a pénzt. Magyarország népessége folyamatosan csökkent. Most végre az is akar majd második gyereket aki a 10 évvel ezelőtti helyzetben nem akart, és végre több gyereknek lesz saját szobája.

Egy gyerek felnevelése pedig nem 3 millió, e mellett felelősséggel és lemondással jár. Nem muszály bevállalni, sőt ha nem szereted őket én azt mondom nem is lenne jó ha neked lenne, mert akkor a gyerek nem kapna olyan szeretetet amit megérdemelne.

Csak azért mert neked ilyen sors jutott arról nem mások tehetnek (a betegségedre gondolok bármi legyen az). Nem tudom hogy nézel ki de szerintem a nők jobban foglalkoznának veled ha nem lennél ilyen keserű és irigy.

2020. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20%
én úgy sem szeretem őket, hogy vannak gyerekeim. Na jó, az enyémeket elviselem, de a gyerekeket általában nem szeretem. Van ilyen.
2020. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Neked nem való gyerek, megörülnél egy kis babától az biztos. 24 órás felügyeletet igényel soha nem pihentek. Nyilván valóban nagy az esély hogy nem lesz neked, de ha lenne se lenne jó. Jobb esetben csak elhagyod a családot.
2020. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
11%
Aki meg potyogtatja a kölyköket, csak ennyi a dolga, eltartja őket az állam teljesen ez az undorító. Odatartani a pic.sat, ahhoz nem kell semmi...
2020. okt. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
9%
És akkor a cigányokat szidták régen, hogy csak ezért szülnek, hát ti se vagytok különbek egy hajszállal sem, megélhetési potyogtato proli magyar társadalom
2020. okt. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15,15 Te miről beszélsz? A kérdező nem akar gyereket.
2020. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
89%
Ne szeresd oket. De egyenesen utalni se kell. Keruld oket.
2020. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!