Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy semennyire...

Miért van az, hogy semennyire nem tudok verekedni/megvédeni magam?

Figyelt kérdés
Pedig 2 évig jártam thai box-ra, nem is ment rosszul. De egyszerűen nem tudom hasznosítani amiket ott tanulok, senkitől nem tudnám megvédeni magam. Van egy kb 160 centis 50 kilós osztálytársam, vele játékból szoktunk néha "verekedni", de érzem, hogy ha élesben menne, simán le tudna nyomni, pedig én 180 centi vagyok és sokkal nehezebb. Mi lehet velem a baj?
2020. okt. 18. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy verekedős típus. Vagy nincs amiért verekedj.


Én pl 156 centis, 50 kilós lány létemre, minden thai box és hasonlók nélkül vertem el azt a 170-180 centis osztálytársam, aki meg merte fogni a fenekem...

2020. okt. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Konfliktuskerülés húzódik meg a mélyben talán.
2020. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs okod verekedni a haveroddal, így nem is adsz bele mindent.


Ha egy hozzá hasonló támadna rád éjszaka, akkor szerintem simán perecet hajtogatnál belőle.

2020. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Az előzőkhöz vedd még hozzá, hogy számítógép mellett cseperedtél fel. Nem volt részed vadulós játékokban, csontig hatoló horzsolásokban, betört orrban, feldagadt szemhéjban, stb. Ezek ismeretlen fájdalmak előtted, és az ember az ismeretlentől fél a legjobban.
2020. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sehol nem írtam, hogy számítógép mellett nőttem fel, 2015 óta van csak saját gépem. Addig folyamatosan a haverjaimmal kint játszottunk (volt részem pár olyanban is, mint amit írtál), meg miután megkaptam a gépem akkor is jártunk ki folyamatosan. Most meg már nemsokára versenyszerűen fogom űzni az Enduro mountain bike-ot, tehát rohadt nagy esésekben is volt már részem elég sokszor.

Szóval a fájdalom/sérülés nem igazán idegen tőlem.

2020. okt. 18. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!