Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan lányról aki sportot űz abból, hogy a barátnői pasijait elszedi?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 14:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes módon pont azok a csúnyácska lányok csinálják ezt, akik a tőlük szebb lányokat nevezik knak, miközben ők maguk a kvák...csak ezek az aljadékok még rondák is mellé.
2020. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Szívességet tesz a barátnőinek, aki ilyen gerinctelen, hogy a párja barátnője el tudja szedni attól jobb is megválni
2020. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 ilyen undorító kis majmot is ismerek, és mindig engem hordanak le mások előtt, mert félnek attól, hogy leleplezem őket.
2020. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen barátnőm, de persze abszolút múlt idő, mert megmondtam neki, hogyha "ilyen barátom van, mint te, ellenségekre már nincs is szükségem. Egy utolsó kihasználós, tolvaj féreg vagy, szóval minden jót a pasimhoz, akitől undorodom pont annyira, mint tőled. Viszlát!"
2020. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!