Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan vágynak itt mások...

Sokan vágynak itt mások ismeretségére, miért nem jön ez itt létre?

Figyelt kérdés
Sok panaszt olvasni az elmagányosodásról, ami nagyon általános probléma, és itt volna a lehetőség, az internet, mit szúrnak el az emberek?

2020. okt. 19. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Az internet tele van elcseszett dilinyósokkal. Könnyű beléjük futni.
2020. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Silurus ***** válasza:
71%
Mert ez egy személytelen kapcsolat. Nem látom sem a szemed, sem a mimikádat. Lehet hogy barátok lehetnénk, vagy életem párja. De azt sem tudom fiú vagy, vagy lány.
2020. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl hamar akarnak kapcsolatot, barátságot sokan, és csak az "én" oldalamat szokták nézni rengetegen, pedig ez kettős. Többnyire az is gond, hogy a két fél mást szeretne egymástól. Van olyan is, hogy nem kompatibilisek egymással.
2020. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
A net nem pótolja a valódi kapcsolatokat
2020. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már úgy értem a másik megtalálásához miért nem jelentős segítség? Valóságos ismeretség elkezdéséhez. Online könnyebb is tisztázni, ki mit szeretne.
2020. okt. 19. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a párkapcsolatot kell élni a neten, ismerkedésre igen is hasznos. Jó akad sok hülye, ez cáfolhatatlan tény. Viszont így legalább olyat is megismerhetsz akivel nem találkoznál. Pedig nem is él messze, csak a város másik végében vagy egy pár kilométerrel arrébb lévő városban. Szóval így hasznos tud lenni, csak ki kell szűrni aki nem normális.
2020. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert elindultak azon az úton az emberek ahol lehetséges, hogy megismerik azt miért veszélyes a net.. azért valjuk be sok embert átbasztak már.. és nem az a legrosszab ami történik.
2020. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sok embert ismertem meg neten, itt gyakorin volt a legtöbb. Jó emberek voltak többségük, de 2-3 hónapnál sose tartott tovább. Én mindig érdeklődtem a másik fél iránt, de ő ezt nem tette már meg egy bizonyos idő elteltével. Szinte csak akkor írt amikor én írtam. Én meg ezt meguntam és inkább hanyagoltam.
2020. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg persze itt mindenki csodára vár .
2020. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!