Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy tízes skálán mennyire...

Egy tízes skálán mennyire fura ha random emberek profilképét lementem?

Figyelt kérdés

Furának tartanátok ha kiderülne hogy xy-nnak/neked a profil képed ott van valaki gépén lementve?

(Nem tudom mennyire minősül stalkerkedésnek, mert csak le akarom őket rajzolni, de ezen kívül semmit nem akarok, se beszélgetni se semmi)

Titeket hogy érint a tudat, hogy bármikor megtalálhatom az arcotok, lenyúlhatom, és a rajzfüzetemben végezheti az arcotok? :D


2020. okt. 20. 22:11
A kérdező szavazást indított:
Kiakadnék
Nem érdekelne
Egy közvetett bóknak venném
38 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ez beteges.
2020. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon.


Akkor már írj ki egy posztot, hogy "embereket rajzolnék, ha jelentkeznél akkor kommentelj, a nyertesek kapnak egy ajándék portrét"


Nyertes az, aki neked művészi szempontból a legérdekesebb vonásokkal rendelkezik.

2020. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Rodi91 ***** válasza:
61%
Buszon is rajzoltam már le valamelyik utastarsamat. Szerintem egyáltalán nem gáz. Ha valami megfog téged annak az idegen fotójában,amit le akarsz rajzolni, az nem zaklatás,vagy tudom is én, ami miatt ez lehetne fura. Szerintem,aki rajzol az érti ezt. 😃
2020. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Hát, engem úgyse akarnál lerajzolni, szóval nekem nyolc.
2020. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%
Buszon agyonverném a füzetecskéjével, ha engem rajzolna.
2020. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

Az értelmes, aranyos kisugárzású csajok képeit én is lementettem régen. Bár elég kevés volt belőle.


"Titeket hogy érint a tudat, hogy bármikor megtalálhatom az arcotok, lenyúlhatom, és a rajzfüzetemben végezheti az arcotok? :D"

Sehogy. Csak egy ártatlan rajzot csinálsz, nem érintene meg, de jó látni, hogy téged ez izgalommal meg érdekességgel tölt el.


"Furának tartanátok ha kiderülne hogy xy-nnak/neked a profil képed ott van valaki gépén lementve?"

Számít, hogy milyen szándékból menti le. Élvezkedik rajta, tetszik neki, és nem akarja elveszíteni? Vagy annyira csúnya vagyok, hogy körbeküld mindenkinek, hogy kiröhögjön?

2020. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

"Buszon agyonverném a füzetecskéjével, ha engem rajzolna."

De aranyos emberek írnak ide. ^^

2020. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kíváncsi lennék rá, hogyan rajzoltál le.
2020. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

4-es honnan tudod? Általában nem a baba-arcú szépségeket/macsó, szépfiúkat mentem le, hanem akiknek egyedi az arca, van benne olyan vonás amitől bárhol felismerném.

2-es a problémám az ilyen poszt kiírásokkal, hogy 1: ezzel már kérkedek hogy "nézzétek én tudok rajzolni nézzétek milyen különleges vagyok!" na ha van valami amit rühellek ez az. De ha meg megkérdem hogy "szia ne haragudj de megengeded hogy lerajzoljalak, mert különösek a vonásaid?" akkor meg azt hinné az illető hogy akarok valamit és csak ezt használom ürügynek (ha ellentétes nemű) vagy pedig megijedne.

2020. okt. 20. 22:52
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok


Én is ilyen posztnál nyertem egy (digitális) festményt, sok jelentkező volt.


Amúgy ez nem kérkedés, legalábbis semmiképp sem negatívan.


Inkább olyan "Nézzétek, én ebben vagyok jó! És megosztanám veletek!"

2020. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!